P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos apskrityje per parą apgręžti 55 automobiliai (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-28


Šeštadienį Klaipėdos apskrities pareigūnai vėl plušėjo patikros postuose, nes buvo atnaujinti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių.

Pranešama, kad patikros postuose visoje Klaipėdos apskrityje šeštadienį patikrinti 8084 automobiliai, iš jų Klaipėdos mieste – 2519.

Visoje Klaipėdos apskrityje į kitas savivaldybes nepraleisti 55 ekipažai, surašyti 9 protokolai už karantino reikalavimų pažeidimus bei 84 protokolai už įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Judėjimo ribojimai tarp savivaldybių, Vyriausybės sprendimu, galioja iki balandžio 6-osios.

 


  2021-03-28

  2 komentarai “Klaipėdos apskrityje per parą apgręžti 55 automobiliai”

  1. AvatarAtvirumo pabaiga (IP: 78.62.174.140)

   “Atvira Klaipėda”? Kas tai? Ar ne eilinė “antis”? Dėl ko arba prieš ką atvirauti? Ar nebuvo Vakarų Lietuvos žiniasklaida visada atvira? Ar “Atvira Klaipėda” nėra tiesiog burbulas: atvirumas dėl atvirumo? Ar tai ne smegenų plovimo įrankis? Ar tai ne išpūstas dalykas – atviraukite, nes Klaipėdoje be mūsų visi kiti neva uždari, neatviri? Ar nenustosite krėsti šposus su tais atvirumais ar uždarumai?
   Pateikiau štai tokią nuomonę apie “Atvira Klaipėda” atvirumą. Ir jos kai kuriuose Jūsų leidinio skyreliuose nepraleido. Mirtis arba krachas atvirumui. Štai ji lietuviška demokratija – arba mus giriate, mums pataikaujate, arba Jūsų nuomonė mums nepriimtina. Tai kam vaizduoti ir vaidinti atvirumą?

   • AvatarMartynas Vainorius (IP: 78.61.50.37)

    Gerbiamasis, tai kad prirašėte identiškų komentarų bent prie kelių straipsnių, ir kuriame gi “skyrelyje” nepraleista? O gal visgi kažkas negerai ne su mumis, o su Tamsta? 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt