P0

Verslas

Trys Lietuvos pašto skyriai Klaipėdoje dirbs ilgiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-29


Lietuvos paštas skelbia, kad laikinai ilgina dalies savo skyrių darbo laiką. Didžiausius klientų srautus aptarnaujantys skyriai miestuose nuo kovo 30 iki balandžio 10 d. dirbs 1-3 valandomis ilgiau nei įprastai.

Klaipėdoje 10-asis paštas (Taikos pr. 101) darbo dienomis dirbs 10-20 val., šeštadieniais –  9–17 val.; 18-asis paštas (Herkaus Manto g. 7) atitinkamai dirbs 8–19  ir 8–14 val., o 19-asis paštas (Taikos pr. 139) darbo dienomis kaip ir įprastai dirbs 10–20 val., o šeštadieniais ir sekmadieniais 10–18 val.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Taip pat žadama, kad dar didesnė dalis gautų pašto siuntų be papildomo mokesčio bus nukreipiamos į paštomatus, kur klientai gali jas pasiimti bet kuriuo jiems patogiu paros metu.

„Atsižvelgdami į rekordinius siuntų srautus ir ilgesnius dalies siuntų pristatymo terminus, imamės papildomų priemonių, kad paslaugas klientams teiktume kuo sklandžiau. Todėl ilginame dalies skyrių darbo laiką, dar didesnę dalį atkeliavusių siuntų nukreipsime į paštomatus, ieškome ir kitų klientams patogių sprendimų. Tuo pačiu dar kartą atsiprašome visų, kurie šiuo sudėtingu laikotarpiu patiria nepatogumų dėl vėluojančių siuntų ar ilgesnių eilių pašto skyriuose. Darome viską, kad kilusius iššūkius kuo greičiau išspręstume“, – pranešime cituojama Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Ugnė Bartašiūtė.

Anot jos, prireikus įmonė gali priimti ir papildomų sprendimų dėl pašto skyrių darbo laiko ilginimo. Į populiariausius paštomatus siuntos kaip ir iki šiol bus pristatomos 7 dienas per savaitę. Taip pat didesniais pajėgumais esą dirba ir klientus aptarnaujantis kontaktų centras.

Lietuvos paštas anksčiau skelbė, kad dėl per pandemiją daugiau nei dvigubai išaugusio siuntų srauto ir pereinamojo laikotarpio diegiant automatizuotą jų skirstymą per Vilniaus logistikos centrą, dalis klientų pirmosiomis kovo savaitėmis susidūrė su laikinais pristatymo vėlavimais. Šiuo metu didžioji dalis kilusių iššūkių esą jau išspręsta ir daugelyje segmentų siuntos bei laiškai pristatomi įprastais terminais.

Didžiausią dėmesį Lietuvos paštas dabar skiria iš užsienio atkeliaujančioms siuntoms, kurių vėlavimai vis dar fiksuojami. Pasitelkus papildomus išteklius ir patobulinus procesus, per artimiausias 2 savaites numatoma normalizuoti ir šių siuntų pristatymą.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2021-03-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt