Klaipėdos moksleiviams – virtuali viktorina apie atliekų rūšiavimą

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-03-30

Balandžio 21-23 d. vyks virtuali viktorina Klaipėdos miesto moksleiviams „Ką žinau apie atliekas?“. Trijose amžiaus kategorijose moksleiviai atsakinės į įvairiausius klausimus apie atliekų vengimą, jų rūšiavimą, perdirbimą, atsakingą vartojimą, pakartotinį daiktų naudojimą bei gamtos išteklių taupymą. Pirmos trys prizinės vietos kiekvienoje amžiaus kategorijoje bus apdovanotos vertingais prizais.

Šią viktoriną organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, o įgyvendina VšĮ Baltijos aplinkos forumas.

„Mokyti darniai sugyventi su gamta, šviesti apie teisingą atliekų tvarkymą ir ugdyti darnius kasdienius įpročius svarbu nuo pat mažens. Aplinkosauginis švietimas – viena iš Klaipėdos miesto savivaldybės misijų, kurią vykdome kasmet. Stengiamės rasti įdomių ir įtraukiančių užsiėmimų: konkursų, ekskursijų, įdomiųjų pamokų. Šiemet, daugeliui veiklų persikėlus į virtualią erdvę, pasirinkome virtualią viktoriną, kurioje sieksime skatinti ne tik gilinti moksleivių žinias apie atliekų tvarkymą, bet ir mokytis iššūkius spręsti kartu – komandoje“, – pranešime spaudai cituojama Klaipėdos miesto savivaldybės Aplinkosaugos skyriaus vedėja Rasa Jievaitienė.

Anot organizatorių, besiruošdami viktorinai, moksleiviai pagilins žinias apie atsakingą vartojimą ir atliekų rūšiavimą, na o geriausiai pasirodžiusios komandos galės laimėti prizus visai klasei. Laimėjusios komandos bus kviečiamos pramogauti gamtoje ir leistis į išgyvenimo, orientavimosi ar paukščių pažinimo iššūkius. Laimėtas dovanų kuponas pažintinei-pramoginei veiklai gamtoje galios visus kalendorinius metus.

Viktorinoje gali dalyvauti 1-12 klasių moksleiviai. 1–4 klasėms skirta viktorina vyks balandžio 21 d. nuo 14 val. 5–8 klasėms skirta viktorina vyks balandžio 22 nuo 14 val., o 9–12 klasėms skirta viktorina vyks balandžio 23 nuo 14 val.

Konkurse norinčias dalyvauti komandas (klases) registruoja komandą atstovaujantis pedagogas, užpildydamas registracijos anketą svetainėje www.bef.lt. Komandą turi sudaryti 3-5 moksleiviai. Iš vienos mokymo įstaigos vienoje amžiaus grupėje gali dalyvauti ne daugiau nei 3 komandos.

Perskaityti detalesnes konkurso sąlygas ir už pildyti registracijos anketą (iki balandžio 14 d.) galima čia.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Aplinkosauga

Klaipėdos apskrities gyventojai – tarp aktyviausiai rūšiuojančių atliekas

Per vienerius metus atliekas rūšiuojančių žmonių dalis Lietuvoje padidėjo net 4 proc. – dažnai arba visuomet atliekas rūšiuoja net 91 ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Aplinkosauga

Neteisingai rūšiuojantys atliekas gali sulaukti baudų 

Klaipėdos savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus ir Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) inspektoriai pradėjo aplinkosauginius reidus – tikrinama, ar klaipėdiečiai ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Regionas

Vydmantuose sutvarkytas atliekomis užterštas sklypas

Aplinkos apsaugos departamentas informuoja, kad šiemet vasarį „Tvarkau Lietuvą“ interaktyviajame žemėlapyje gavus pranešimą dėl netinkamo statybinių atliekų laikymo Vydmantuose, Kretingos ...
2024-04-08
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This