P0

Švietimas

Klaipėdos moksleiviams – virtuali viktorina apie atliekų rūšiavimą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-30


Balandžio 21-23 d. vyks virtuali viktorina Klaipėdos miesto moksleiviams „Ką žinau apie atliekas?“. Trijose amžiaus kategorijose moksleiviai atsakinės į įvairiausius klausimus apie atliekų vengimą, jų rūšiavimą, perdirbimą, atsakingą vartojimą, pakartotinį daiktų naudojimą bei gamtos išteklių taupymą. Pirmos trys prizinės vietos kiekvienoje amžiaus kategorijoje bus apdovanotos vertingais prizais.

Šią viktoriną organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, o įgyvendina VšĮ Baltijos aplinkos forumas.

„Mokyti darniai sugyventi su gamta, šviesti apie teisingą atliekų tvarkymą ir ugdyti darnius kasdienius įpročius svarbu nuo pat mažens. Aplinkosauginis švietimas – viena iš Klaipėdos miesto savivaldybės misijų, kurią vykdome kasmet. Stengiamės rasti įdomių ir įtraukiančių užsiėmimų: konkursų, ekskursijų, įdomiųjų pamokų. Šiemet, daugeliui veiklų persikėlus į virtualią erdvę, pasirinkome virtualią viktoriną, kurioje sieksime skatinti ne tik gilinti moksleivių žinias apie atliekų tvarkymą, bet ir mokytis iššūkius spręsti kartu – komandoje“, – pranešime spaudai cituojama Klaipėdos miesto savivaldybės Aplinkosaugos skyriaus vedėja Rasa Jievaitienė.

Anot organizatorių, besiruošdami viktorinai, moksleiviai pagilins žinias apie atsakingą vartojimą ir atliekų rūšiavimą, na o geriausiai pasirodžiusios komandos galės laimėti prizus visai klasei. Laimėjusios komandos bus kviečiamos pramogauti gamtoje ir leistis į išgyvenimo, orientavimosi ar paukščių pažinimo iššūkius. Laimėtas dovanų kuponas pažintinei-pramoginei veiklai gamtoje galios visus kalendorinius metus.

Viktorinoje gali dalyvauti 1-12 klasių moksleiviai. 1–4 klasėms skirta viktorina vyks balandžio 21 d. nuo 14 val. 5–8 klasėms skirta viktorina vyks balandžio 22 nuo 14 val., o 9–12 klasėms skirta viktorina vyks balandžio 23 nuo 14 val.

Konkurse norinčias dalyvauti komandas (klases) registruoja komandą atstovaujantis pedagogas, užpildydamas registracijos anketą svetainėje www.bef.lt. Komandą turi sudaryti 3-5 moksleiviai. Iš vienos mokymo įstaigos vienoje amžiaus grupėje gali dalyvauti ne daugiau nei 3 komandos.

Perskaityti detalesnes konkurso sąlygas ir už pildyti registracijos anketą (iki balandžio 14 d.) galima čia.


  2021-03-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt