P0

Spyglys

Slaptoji karaliaus karieta* (2)

Spyglys
2021-03-30


Praėjusio ketvirtadienio įvykiai mūsų miestelyje Spyglio konkurentui, ko gero, davė nemažai peno įkvėpimui, tad jis išguldė ir dar vieną pasakėčią:

Karalystėje – sujudimas, būrai pašnibždomis pradėjo kalbėtis, kad karalius Vytautas turi niekam nerodytą, visiškai slaptą, tačiau paauksuotą mažytę karietą.

Šlovė karaliui Vytautui – nors ir karalystė tik prie Baltijos jūros, tačiau stengiasi taikyti britiškosios karališkosios šeimos iškilmių tradicijas. Tačiau diena, kai bus galima karalių išvysti savo paauksuota karieta iš savo kurorto riedant į miesto Rotušę nėra skelbiama. Viskas priklauso nuo pirmosios damos įnorių. Jei pirmoji ponia bus ne nuotaikoje, tai karalius karietos nejudins, nes kurgi akis ganys pirmoji ponia. O jei nuotaika gera, tai karalius galės išvykti ir pasipuikuoti auksuota, medžio meistrų išdailinta, sidabro apkaustais primarginta, baltos odos sėdynėmis išmušta, nors dėl savo dydžio ir nelabai jam patogia, tačiau jo įvaizdį kuriančia išskirtine karieta.

Šalia dvaro gyvenantys būrai šnabžda, kad kartais, retokai, tačiau kartas nuo karto karaliaus karietą mėgsta ir princesė pravėdinti. Juk karališkos tradicijos…..

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugųbei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-03-30

  2 komentarai “Slaptoji karaliaus karieta*”

  1. AvatarSpygly (IP: 88.119.156.187)

   tamsuolis ir atsilikėlis Tu. Gal mieste negyveni? Turi ne tik karietą, bet ir chrizantemų barkentiną ir slaptą KultMegą strateginį projektą.

   • AvatarNuo jūros (IP: 84.15.178.217)

    Rožinės normalesnio gyvenimo viltys.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt