P0

Regionas

Palangos grąžinimo 100-metį paminės ir žygiu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-31


Balandžio 5-ąją Palangoje rengiamas žygis „Gintaro kelias“, kurio metu bus keliaujama iki Šventosios..

Nuo 2011-ųjų organizuojamas žygis šiemet skirtas Palangos krašto grąžinimo Lietuvai 100-mečiui.

Žygio diena šiemet taip pat išskirtinė. Balandžio 5-oji – Palangos miesto vardo gimtadienis. 1253-aisiais tądien Palanga pirmą kartą paminėta Kuršo dalybų tarp Livonijos ordino ir Rygos vyskupo akte.

Dalyvavimas žygyje – nemokamas. Iš Palangos į Šventąją dalyviai keliauja įvairiais būdais: dviračiais, riedučiais, paspirtukais ar pėsčiomis. Dėl esamos epidemiologinės situacijos šiais metais žmonės keliaus iš įvairių Palangos vietų laisvai pasirinktu laiku. Visą maršrutą žygeivius pasitiks lentelės su įdomiais faktais apie Palangą (lentelės išdėstytos pajūrio ruože bei palei dviračių taką Šventosios link).

Žygiui reikia naudotis programėlės su GPS sekimo funkcija (Strava, Runkeeper, Nike Run Club, Pacer ir pan.). Žygio dalyviai bus sutinkami Šventosios centrinėje aikštėje nuo 12 iki 16 val.  Atvyktus į ją ir parodžius savo maršrutą programėlėje, dalyviams bus įteiktos atminimo dovanėlės.


  2021-03-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt