P0

Transportas

Aptiktas tik vienas judėjimo pažeidėjas, primenama apie baudas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-01


Artėjant šventiniam savaitgaliui Klaipėdos miesto policijos pareigūnai šiandien, balandžio 1 d., uostamiesčio traukinių stotyje tikrino, kaip laikomasi judėjimo tarp savivaldybių reikalavimų.

Reido metu patikrinta apie 30 traukinio Klaipėda-Vilnius keleivių ir tik vienas iš jų minėtam reikalavimui nusižengė.

Namo į Radviliškį išvykęs 27 metų vyras nurodė į Klaipėdą atvykęs prieš maždaug savaitę, kelionės būtinumą įrodančių dokumentų neturėjo, nes atvyko paviešėti pas draugą. Vyrui už tai gresia 250 eurų bauda.

Policijos pareigūnai primena, kad šventinį Velykų savaitgalį asmenų judėjimo tarp savivaldybių kontrolė bus itin sustiprinta – patikinti, ar asmuo teisėtai yra vienoje ar kitoje savivaldybėje, pareigūnai gali bet kurioje viešoje vietoje. Pareigūnai prašo be būtino reikalo į keliones nevykti.

Primena apie gresiančias baudas

Susisiekimo ministerija taip pat informuoja, jog artėjančių švenčių laikotarpiu, iki balandžio 6 d., bus griežčiau kontroliuojamas keleivių, vykstančių traukiniais ir reguliarių maršrutų autobusais, kelionės pagrįstumas, jei keliaujant bus kertamos savivaldybių ribos.

Primenama, kad keliauti tolimesniais maršrutais galima tik tuomet, jei vykstama į savo gyvenamosios vietos savivaldybę arba į darbą kitoje savivaldybėje, jei kitoje savivaldybėje turima nuosavybės teise priklausančio turto, dėl artimųjų netekties, medicinos paslaugų arba vykstant į tarptautinius keleivių maršrutus aptarnaujančias oro uostus, jūrų uostą ar stotis.

Keliaujant su savimi reikia turėti kelionės būtinybę pagrindžiantį dokumentą arba jo nuotrauką telefone. Tai gali būti, pvz., nekilnojamojo turto nuosavybės dokumentai, gyvenamosios vietos deklaracija ar siuntimas pas gydytoją.

Patikrą atliekančiam pareigūnui nepateikus tokio dokumento, gresia bauda nuo 500 iki 1500 eurų.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2021-04-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt