P0

Transportas

Į Dituvą – papildomas reisas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-01


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” praneša, kad nuo penktadienio darbo dienomis 40-ojo autobuso tvarkaraštis pasipildys dar vienu reisu. Autobusas iš Naujojo turgaus stotelės išvyks 10.10 val., į Pasažo stotelę, kur taip pat įlipa nemažai keleivių, jis pagal tvarkaraštį atvažiuos 10.17 val.

„Šis reisas, tikimės, tiks ir keleiviams, kurie kelionei į sodus rinkdavosi ankstesnį, 9:46 reisą. Keleivių skaičius ryte šiuo metu tarp atskirų reisų šokinėja neprognozuojamai, todėl gali tekti riboti keleivių laipinimą viename ar kitame reise. Tą turime daryti dėl pačių keleivių saugumo. Todėl nepatekusiųjų į 9:46 reisą prašytume palaukti sekančio autobuso, juolab kad intervalas tarp šių reisų nėra didelis”, – rašoma įstaigos pranešime.

Nuo balandžio 10 dienos visuose sodų maršrutuose, taip pat ir Dituvos kryptyje, įsigalios nauji sezoniniai tvarkaraščiai. Jie bus paskelbti kitą savaitę.


  2021-04-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt