P0

Švietimas

Uostamiesčio mokyklose – šildymo sezono pabaiga (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-02


Vadovaujantis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, penktadienį, balandžio 2 d., uostamiesčio savivaldybės biudžetinėse bendrojo ir neformalaus ugdymo įstaigose baigiamas šildymo sezonas. Toks sprendimas priimtas siekiant racionaliai naudoti miesto biudžeto lėšas.

Šildymas bus atjungtas visose Klaipėdos mokyklose, išskyrus „Žemynos“, H. Zudermano, „Ąžuolyno“ ir Žaliakalnio gimnazijas, kuriose šiuo metu vyksta remonto darbai.

„Ugdymo procesas mokyklose dėl šalyje paskelbto karantino šiuo metu nevykdomas, o po ilgojo Velykų savaitgalio prasidės mokinių pavasario atostogos. Įvertinus šias aplinkybes, taip pat atsižvelgus į orų prognozes, apsispręsta išjungti šildymą savivaldybei priklausančiose patalpose”, – pranešime spaudai pažymi Klaipėdos savivaldybės Statinių administravimo skyriaus vedėja Diana Gerasimovienė.


  2021-04-02

  2 komentarai “Uostamiesčio mokyklose – šildymo sezono pabaiga”

  1. AvatarVaikai nebesimokys? (IP: 86.100.178.161)

   Tai vaikai Klaipėdoje į mokyklas nebegrįš? Nors mieste koronaviruso susirgimų mažėja? Nei pradinukai? Vyrai, ar tikrai mokiniai Klaipėdai svarbūs, ar šiuos mokslo metus nurašysit į broką?

   • AvatarKlpd. (IP: 88.119.39.225)

    Vyrams svarbūs tik biudžeto mažinimo socialinėje srityje uždaviniai. Visokiem nevykusiems, nereikalingiems projektams – kiek nori o va kas būtina – galima pakentėt. O vaikus gražint į mokyklas būtinai reikia. Gadinat jų ateitį tokiais sprendimais.Nuotolinis mokymas yra tik laikina, kraštutinė priemonė, kurios ilgam negalima taikyt

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt