P0

Verslas

Kviečia jaunimą dalintis socialinio verslo idėjomis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-07


Balandžio 22-23 dienomis vyksiančio nuotolinio Tarptautinio socialinio verslumo konkurso organizatoriai kviečia jaunimą registruoti savo komandą ir pasinaudoti galimybe su mentorių pagalba išvystyti savo verslo idėją iki realaus produkto.

Tarptautinio renginio metu individualiai arba 4 žmonių komandose užsiregistravę dalyviai turės galimybę dalyvauti seminaruose bei dirbtuvėse, susipažinti su socialinio verslo kryptimis, išgirsti geriausių socialinio verslo praktikų pranešimus iš Estijos, Suomijos, Latvijos, Lietuvos bei Rusijos.

„Iš daugiametės patirties organizuojant tokio pobūdžio renginius jaučiu, kad šiandien mes turėtume būti labiausiai atvėrę akis į jaunimą, kadangi jie pirmiausiai galvoja apie kūrybiškas, inovatyvias, socialines misijas turinčias idėjas, o tik po to – apie verslą ir pinigus. Šiandien jaunimas pirmiausiai galvoja apie tai, kaip sukurti laimingesnį gyvenimą sau ir kitiems, padėti silpnesniems. Todėl ir norisi visa savo patirtimi ir žiniomis prisidėti prie šio renginio, kad padėtume jiems jaustis tvirtai tikrinant savo idėjas ir jas vystant“, – pranešime cituojama renginio organizatorė, „ChangeMakersON“ įkūrėja Simona Šimulytė.

Renginio metu dalyvių taip pat laukia skatinamieji konkursai, nuotaikingi #ChooseKlaipėda prizai, žinomų šalies žmonių pasirodymai bei kultūrinė programa.

Dalyvių skaičius – neribotas. Komandos gali dalyvauti su savo idėja arba pasirinkti iš organizatorių siūlomo sąrašo, kuris bus paskelbtas savaitę prieš renginį. Šiuo metu renginio laukia ir jau užsiregistravę yra dalyviai iš Brazilijos, Latvijos, Ukrainos, Turkijos, Estijos bei Lietuvos.

Registracija vyksta iki balandžio 14 d.


  2021-04-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt