P0

Regionas

Policija prašo atsiliepti incidento liudininkus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-07


Klaipėdos rajono policijos komisariatas prašo atsiliepti dėl vasario 13-osios naktį, apie 2 val., Gargžduose, ties J. Basanavičiaus g. 81 namu, įvykusio incidento liudininkus.

Tuo metu prie šaligatviu ėjusių dviejų 35 ir 32 metų amžiaus vyrų sustojo nenustatyto modelio lengvasis automobilis iš kurio išlipęs apie jaunas vyras užpuolė minėtus asmenis bei nežymiai juos sužalojo. Vienas nukentėjusiųjų nurodė, kad užpuolikui smūgiuojant buvo sustojęs pro šalį važiavęs automobilis, iš kurio išlipo vaikinas ir bandė nuraminti užpuoliką. Su juo kartu buvo mergina.

Policija prašome atsiliepti šiuos liudininkus, kad būtų galima patikslinti įvykio aplinkybes. Jie turėtų susisiekti su Klaipėdos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Evelina Benetyte, tel. 8-700-64772, mob. tel. 8-607-34865, el. p. evelina.benetyte@policija.lt.


  2021-04-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt