P0

Miestas

Pradėjo dirbti naujasis „Klaipėdos švenčių“ vadovas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-07


Trečiadienį uostamiesčio savivaldybės valdomos VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktoriaus pareigas pradėjo eiti buvęs Klaipėdos „Akropolio” valdytojas Ovidijus Zibalis.

„Atvira Klaipėda” skelbė, kad O. Zibalis konkursą laimėjo kovo viduryje, įveikęs dar septynis pretendentus. Po to jis dar turėjo sulaukti specialiųjų tarnybų pažymų, kad gali eiti tokias pareigas. 

Anot įstaigos pranešimo, naujasis jos vadovas tarp pagrindinių veiklos krypčių įvardina ilgamečių, tradicinių renginių puoselėjimą, kokybišką ir modernų žvilgsnį į esamus bei galimus projektus, naujų idėjų generavimą, Klaipėdos senamiesčio gaivinimą įstaigos kuriamais renginiais ir idėjomis.

O. Zibalis yra baigęs edukologijos studijas Klaipėdos universitete. 1998-2020 m. dirbo UAB „Vilniaus prekyba“ – beveik ketverius metus ėjo
„Maxima Latvija“ tinklo direktoriaus pareigas, nuo 2005 m. dirbo Klaipėdos prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ valdytoju.

„Nauja „sena“ veikla – taip apibūdinčiau savo sprendimą dalyvauti VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktoriaus atrankoje. Nuo pat pradžių mačiau artimą ryšį tarp to, ką veikiau, ir srities, į kurią atėjau. Skirtumas toks, kad iki dabar kurti renginiai buvo mažesni ir skirti prekybos centro lankytojams ir
svečiams, o nuo šiol savo idėjomis prisidėsiu prie didžiausių renginių Lietuvoje. Turiu pripažinti, jog tai įkvepia ir kartu įpareigoja. Tikiu pačia įstaiga ir komanda, su kuria pradedam naują etapą“, – pranešime cituojamas O. Zibalis.

Pasak jo, kol kas pagrindinis siekis einant naujas pareigas – sėkmingai tęsti įstaigos veiklą, ilgamečiams renginiams suteikti naujų prieskonių, ieškoti
šiuolaikiškų, visuomenei priimtinų ir įdomių sprendimų, o pačios įstaigos veikla skatinti į ją lygiuotis ne tik miesto, bet ir šalies kultūrines įstaigas.

VšĮ „Klaipėdos šventės“ yra didžiausių Klaipėdos miesto renginių organizatorius. Artimiausi „Klaipėdos šventės“ renginiai – birželio 27-30 d. vyksiančios didžiųjų burlaivių lenktynės „The Tall Ships Races 2021” ir laukiamiausias vasaros renginys Jūros šventė, liepos 23-25 d.

VšĮ „Klaipėdos šventės“ vadovo postas atsilaisvino po to, kai šių metų pradžioje iš jo pasitraukė Romandas Žiubrys, šias pareigas ėjęs nuo 2013 m. kovo.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad R. Žiubrys, dirbdamas VšĮ „Klaipėdos šventės“, nesilaikė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Kiek anksčiau pretenzijų „Klaipėdos šventėms“ turėjo ir savivaldybės auditoriai.


  2021-04-07

  Vienas komentaras apie “Pradėjo dirbti naujasis „Klaipėdos švenčių“ vadovas”

  1. AvatarMiestietis (IP: 86.100.53.185)

   Puiku. Sėkmės šiam simpatiškui vyrui. Tą sėkmę pasiekti, manau bus jam sunku. Žiubrio daug metų suformuotame “lizdelyje” yra ne tik jo žmona ir jos brolis. Kitos mergaitės “specialistės irgi Žiubrio išpuoselėtos gerais atlygiais, dideliu “užimtumu”…. Bus ir pavydo naujam vadovui . Ir pagalių į jo stumiamaus ratus kaišiojimas…
   Klaipėdiečiai laukia kitokių Jūros švenčių, nei Žiubrys už milžiniškus mokesčių mokėtojų pinigus organizuodavo…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt