P0

Regionas

Įsibėgėja Juodkrantės gelbėjimo stoties rekonstrukcijos darbai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-08


Neringos savivaldybė pranešė, kad jau atlikti Juodkrantės gelbėjimo stoties rekonstrukcijos paruošiamieji darbai, iki gegužės bus įrengiami lauko vandentiekio ir nuotekų tinklai, atliekami konstruktyviniai darbai. Vėliau seks vidaus apdailos, vidaus vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo darbai, bus įrengiami elektroniniai ryšiai, apsauginė bei gaisrinė signalizacija.

Rekonstrukcijos projekto vizualizacija – projekto autorius architektas Andrius Jašinas.

Sutartį su konkursą laimėjusiu rangovu UAB „Svalex“ kurorto savivaldybės bendrovė „Neringos komunalininkas“ pasirašė gruodžio pabaigoje. Rekonstrukcijos prireikė, nes pastatas nebeatitiko saugumo reikalavimų, dėl savo amžiaus turėjo daug trūkumų – pro stogą tekėjo vanduo, buvo sutrūniję laikančiosios konstrukcijos, nebuvo vandens ir nuotekų sistemų. Be to, jau ir estetiškai pastatas nepuošė kurorto, nes buvo nerenovuotas nuo pastatymo, t. y. 1989-ųjų.

Stoties kapitalinio remonto projekte numatyta ir keletas naujovių. Bus sumontuoti didesni langai – tai turėtų pagerinti gelbėtojų matomumo sąlygas, o vietos gyventojus bei svečius džiugins ant gelbėjimo stoties stogo įrengta nauja apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsivers įspūdinga Baltijos jūros panorama.

Numatoma sutarties trukmė – 9 mėnesiai. Pabaigti rekonstrukciją ir sutvarkyti gerbūvį planuojama iki rugsėjo pabaigos. 323 tūkst. eurų vertės remonto darbai finansuojami iš UAB „Neringos komunalininkas“ biudžeto.


  2021-04-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt