P0

Kriminalai ir nelaimės

Rasta apie 18 000 eurų vertės narkotikų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-08


Klaipėdos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo dideliais kiekiais, kuriame įtarimai pareikšti dviem asmenims. Vienas iš įtariamųjų suimtas trims mėnesiams, moteriai skirta švelnesnė kardomoji priemonė.  

Pasak policijos pranešimo, dar pernai rugsėjį Klaipėdoje, Šilutės plente, pareigūnai sulaikė niekur nedirbančią, anksčiau už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, teistą 29 m. klaipėdietę. Jos daiktų apžiūros metu rasta heroino.

Tęsiant tyrimo veiksmus, tą pačią dieną Klaipėdoje sulaikytas tokias pačias narkotines medžiagas, įtariama, platinęs niekur nedirbantis 50-metis uostamiesčio gyventojas. Atlikus kratą šio asmens automobilyje taip pat rasta heroino. Be to, kratos įtariamojo gyvenamojoje vietoje metu rasta apie 230 g heroino, tabletės su psichotropine medžiaga, keturios svarstyklės su heroino pėdsakais bei revolveris. Rasto heroino kaina nelegalioje rinkoje gali viršyti 18 000 eurų.

Šis vyriškis teisėsaugai taip pat žinomas – anksčiau teistas už turto prievartavimą, vengimą išlaikyti vaiką, neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis, turint tikslą jas platinti, neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis, vagystę.

Abu įtariamieji tąkart buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau moteriai skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Įtariamajam vyrui be šios priemonės dar paimti dokumentai bei skirtas įpareigojimas periodiškai registruotis policijoje.

Tolesnio tyrimo metu paaiškėjo, kad minėtas vyras nemetė savo amato ir toliau, įtariama, vykdė nusikalstamą veiką. Kovą pareigūnai Klaipėdoje dar kartą sulaikė šį asmenį. Atliktos kratos vyriškio naudojamame automobilyje metu rastos svarstyklės su kokaino ir heroino pėdsakais bei smulkintuvas su kanapių pėdsakais. Šį kartą įtariamasis suimtas trims mėnesiams.

Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 5 metų. Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.


  2021-04-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt