P0

Politika

Rusų aljanso likimą spręs konferencija (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-08


Rusų aljanso vadovė klaipėdietė Tamara Lochankina sako, jog kol kas nežadama likviduoti šios partijos. Jos teigimu, bendruomenė tik daro pertrauką.

T. Lochankina. Martyno Vainoriaus nuotr.

Teisingumo ministerija prieš kurį laiką pranešė, kad, vykdant įprastą tvarką, partijos narių sąrašų jai nepateikė trys partijos, tarp jų – ir Rusų aljansas. Jei politinė jėga du kartus iš eilės nepateikia ministerijai šių sąrašų, pagal įstatymą Registrų centras pradeda likvidacijos procedūrą. Norint įregistruoti partiją, kaip juridinį asmenį, jos narių skaičius privalo būti ne mažesnis kaip 2000.

„Šiuo metu mūsų partiją sudaro 2000 narių. Kalba neina apie partijos likvidavimą. Partijos valdyba po karantino pabaigos siūlo organizuoti konferenciją ir kartu nuspręsti Rusų aljanso likimą. Apie priimtą sprendimą būtinai informuosime visuomenę”, – socialinio tinklo paskyroje parašė T. Lochankina.

Jos teigimu, partija turi teisę du kartus nepateikti ministerijai savo narių sąrašų.

„Jei spalį mes nepateiksime sąrašų, tada bus galima kalbėti, kad pradedama ilga partijos likvidavimo procedūra”, – rašo ji.

Šiuo metu Rusų aljansas neturi nė vieno savo atstovo ne tik Seime, bet ir Klaipėdos miesto taryboje.

Praėjusios kadencijos Seime rusakalbių partijai atstovavusi Irina Rozova turėjo nemažai nemalonumų dėl įtartinų ryšių su atstovais iš Rusijos ambasados ir konsulato, tačiau konservatorių siekis jai surengti interpeliaciją nebuvo sėkmingas.


  2021-04-08

  Vienas komentaras apie “Rusų aljanso likimą spręs konferencija”

  1. AvatarJonas (IP: 78.58.193.205)

   Vans, aišku, jei partija rusų, tai jos, kaip ir bet kurios kitos politinės partijos tikslas, paimti valdžią. Viskas aišku? Jei neaišku tai pridursiu, kad visus tautinius poreikius reikia tenkinti ne per politines partijas, o per tautines bendrijas, Nevyriausybines organizacijas, įvairius klubus… Dabar aišku?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt