P0

Mums rašo

Dėl gamtą teršiančios, miesto veidą dergiančios, chaotiškos ir nekontroliuojamos sąvartynų reklamos

Michailas Andrijanovas, VšĮ „Veik Fondas" direktorius
2021-04-09


Šiuo metu Klaipėdoje yra apie 50 reklaminių stendų, kurie anksčiau buvo automobiliai.

Akivaizdu, kad šie automobiliai sąmoningai statomi mieste, siekiant reklamuoti automobilių sąvartyną. Daugelis jų stovi nejudėdami 5-6 mėnesius. Dalis pažeidžia Kelių eismo taisykles, dalis teršia aplinką.

Visi šie automobiliai yra tos pačios bendrovės. Tas pats savininkas. Deja, blogas pavyzdys yra užkrečiamas, ir kiti jau ima sekti šio verslininko pavyzdžiu. Jau atsirado amžiams priparkuotas „Žuvies parduotuvės” automobilis (prekybos centras „Žardė“), langų tamsinimas (prekybos centras „Arena“), padangų montavimas (Rimkų pervaža) ir t.t.

Klaipėdos savivaldybės pareigūnų nenoras matyti šio fakto, prisidengiant tuo, kad įstatymai „tokios veiklos nedraudžia“, yra panašūs į fariziejiškumą.

Taip pat sklinda gandai, kad sąvartyno savininkas miesto savivaldoje turi „gerų draugų“. Pastarojo patvirtinti ar paneigti negaliu.

Prašau žiniasklaidos viešumu, o miesto valdžios atitinkamų sprendimų ir veiksmu atlikimu padėti išgelbėti miestą nuo teršiančios gamtą, dergiančios miesto veidą, chaotiškos ir nekontroliuojamos sąvartynų reklamos.


  2021-04-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt