P0

Sportas

„Ąžuolo” nariai sėkmingai pasirodė Lietuvos čempionate

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-12


Klaipėdoje vykusiame Lietuvos meistrų (veteranų) lengvosios atletikos čempionate uostamiesčio klubo „Ąžuolas” nariai iškovojo 7 aukso, 5 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Vytautas Zaniauskas

Į čempionatą atvyko 45 veteranai. Vyrai ir moterys jėgas išbandė 12-oje rungčių. Jose dalyvavo šeši Klaipėdos „Ąžuolo” klubo nariai, keturi teisėjavo. Vytautas Zaniauskas pirmas buvo 60 b/b ir 200 m rungtyse, Algirdas Petravičius – šuoliuose į tolį, Andrej Dmitrenko šokdamas su kartimi, Vytautas Milius ir Lina Zaniauskienė šuolio aukštį rungtyje.

L. Zaniauskienė buvo antra šuolio į tolį rungtyje. Arūnas Andriejauskas laimėjo rutulio stūmimo rungti ir pasipuošė bronza kūjo ir svarsčio rungtyse.

Sidabrą iškovojo Genovaitė Avižonienė šuolio į aukštį rungtyje, Mantas Semčenko bėgdamas 200 m, V. Zaniauskas rutulio stūmimo ir bėgimo 60 m rungtyse, Laimis Verbliugevičius bėgdamas 3000 m . Trečias 60 m bėgimo rungtyje buvo Giedrius Martišauskas.

Varžybų metu pagerinti 10 Lietuvos rekordų. Tarp jų autorių yra ir Vytautas Zaniauskas (60b/b   –   9.43 sek; 200 m  –  27.04 sek), Mantas Semcenko (200 m  –   23.94 sek).


  2021-04-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt