P0

Miestas

Klaipėdos daugiabutis – metų renovacijos projektas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-12


Aplinkos ministerija praneša, kad iš naujo atgimęs pirmasis aukštybinis sovietmečiu Klaipėdoje pastatytas daugiabutis Taikos pr. 3 tapo Metų renovacijos projekto rinkimų favoritu.

Šių Būsto energijos taupymo agentūros inicijuotų rinkimų metu visuomenė galėjo susipažinti su 2020 m. renovuotų daugiabučių istorijomis ir balsuoti už labiausiai patikusį projektą.

Iš rinkimuose dalyvavusių 14 projektų daugiausia balsų pelnė trys: Taikos pr. 3 Klaipėdoje, Draugystės g. 25A Marijampolėje ir Stoties g. 14 Šiauliuose.

Metų renovacijos projekto rinkimų lyderiu tapęs sovietinis neišvaizdus daugiabutis po atnaujinimo pasikeitė ir iš išorės, ir iš vidaus.

Šis daugiabutis yra šalia senamiesčio, todėl jo išvaizdai renovacijos metu buvo skirta itin daug dėmesio. Priekinei namo sienai buvo panaudotos pilkos ir molio spalvos akmens masės plytelės – tokios spalvos būdingos ir Klaipėdos senamiesčiui, su kuriuo stengtasi išlaikyti architektūrinį vientisumą. Namas papuoštas žaismingu baltų simbolikos ornamentu.

Po modernizavimo šis daugiabutis namas pasiekė C energinio naudingumo klasę. Atnaujinus šildymo sistemą, mokesčiai sumažėjo daugiau nei 60 proc.


  2021-04-12

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos daugiabutis – metų renovacijos projektas”

  1. AvatarAnonimas (IP: 86.100.109.250)

   Labai gražus modernizacijos pavyzdys. Šauniai papuošiantis Klaipėdos miestą. Sveikiname!!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt