P0

Transportas

Ne vietoje palikta transporto priemone susidomėjo ir policija (2)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-04-14


Antra para pavojingoje vietoje Klaipėdoje ties sankryža stovintis autobusiukas atkreipė aktyvaus klaipėdiečio dėmesį, tačiau, jo teigimu, į pranešimą apie potencialią avarinę situaciją policija esą nereaguoja.

M. Andrijanovo nuotr.

„Šis automobilis stovi antra para. Stovi pavojingai. Ant sankryžos, kurią kerta ir pėstieji, ir dviratininkai. Man ant akių vakar vos nepartrenkė vaiko. Šiandien pats stabdžiau mašiną, kuri vos nepartrenkė mamos su vežimėliu. 2 kartus (vakar ir šiandien ryte) skambinau 112, nulis reakcijos” , – „Atvirai Klaipėdai” parašė Michailas Andrijanovas, atsiuntęs ir situaciją iliustruojančias nuotraukas.

Matyti, kad eismui trukdantis minėtas autobusiukas yra paliktas ties Statybininku pr. ir Gedminų g. sankryža.

„Jei per tą autobusą bus partrenktas žmogus, kaltę turės prisiimti visi, kas antra para „nemato“ čia problemos”, – rašo klaipėdietis, atkreipęs dėmesį ir į tai, kad šalia yra net keturios mokyklos.

„Atviros Klaipėdos” žurnalistei paskambinus ant autobusiuko kėbulo matomu telefono numeriu, reklamuojančiu automobilių nuomą, atsiliepęs vaikinas patikino, jog transporto priemonė netrukus bus patraukta.

„Ten žmonėms jis sugedo, tai mes jį šiandien pasitrauksim”, – greitakalbe išbėrė jis.

Klaipėdos Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika patvirtino tik neseniai gavęs analogišką pranešimą.

Kelių policijos tarnybos pareigūnai praneša operatyviai sureagavę į informaciją, išsiųstas ekipažas patikrinti situacijos.

„Pareigūnai išmatuos atstumą nuo posūkio iki transporto priemonės ir patikrins, ar yra padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas. Jei nėra būtinų 5 metrų atstumo, bus pradėta administracinė teisena”, – sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Andromeda Grauslienė.

Transporto straipsnių vidus kompas


  2021-04-14

  2 komentarai “Ne vietoje palikta transporto priemone susidomėjo ir policija”

  1. AvatarGyventoja (IP: 88.118.164.146)

   Tai ,kad Žardininkų gatvėje įvažiuojant į kiemą (Statybininkų g) visada taip paliekamos mašinos, kad išvažiuojant rizikuoji padaryti avariją…Ir sunkiasvorės mašinos iki 8 val drasiai važinėja Statybininkų gatve, nors draudžiama- niekas čia niekada nebekontroliuoja. Nes taip mašinų nepalikinėtų.

  2. AvatarOho (IP: 88.119.136.56)

   Vienas autobusiukas , o rūpesčių kiek pridarė, visi mato, keikiasi ir nieko…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt