Kvietinių gatvėje Gargžduose darbai tęsiami toliau

Regionas

Šią savaitę vyko Kvietinių gatvės Gargžduose apžiūra. Klaipėdos rajono savivaldybės atstovai susitiko su rangovu ir aptarė tolimesnius darbus.

„Sulaukiame nemažai klausimų dėl Kvietinių gatvės. Atkreipiame dėmesį, kad darbai dar nėra užbaigti. Bus baigiami tiesti dviračių takai – užlietas antras asfalto sluoksnis, kuris, beje, bus raudonos spalvos. Pirmas toks Gargžduose. Mieste ne tik bus daugiau spalvų, bet tuo pačiu bus išlaikytas vientisumas su Klaipėdos gatvėje esančiais dviračių takais“, – pranešime spaudai cituojama Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Taip pat toliau bus tvarkoma aikštelė prie miesto parko, gatvėje asfaltuojami kampai prie šaligatvių. Rangovui išsakytos ir pastabos, ką reikia koreguoti bei pataisyti.

„Rangovas turės sutvarkyti želdynų plotus, jis įpareigotas išspręsti vandens kaupimosi prie perėjų klausimą“, – sako Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys.

Darbus vykdančios UAB „Inkomsta ir Co“ projektų vadovas Artūras Andriejauskas patikino, kad tai bus padaryta šildymo būdu pakoregavus asfalto dangos nuolydžius. Su rangovu aptartas visų reikalingų atlikti darbų planas. Sutarta vykstant darbams nuolat bendrauti, kad projektą pavyktų baigti laiku ir kokybiškai.

Kvietinių gatvės rekonstrukcijos metu tvarkoma atkarpa nuo Klaipėdos g. iki Parko g. Įrengti pėsčiųjų takai, dviračių takas perkeltas į kitą pusę, palei „Minijos“ kino teatrą. Taip pat rekonstruota gatvės važiuojamoji dalis. Projekto vertė – kiek daugiau nei 600 tūkst. eurų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Penkiuose Vakarų Lietuvos miestuose vyks sporto festivaliai

Kovo mėnesį sėkmingai finišavo antroji projekto „Aktyvumo zona – vaikų fizinio aktyvumo didinimas“ dalis, kurio metu buvo organizuojamos sportinės mankštos ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose duris atvers bendradarbystės centras „Spiečius“

Birželį Gargžduose duris atvers jau 15-as Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose padegtas automobilis

Trečiadienio naktį, apie 2.15 val., Gargžduose automobilyje „Mercedes Benz CLS 280“kilo gaisras, kurio metu 2008 metų gamybos transporto priemonė sudegė. ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This