Palaikyti olimpiečius sirgaliai bus kviečiami į Nidą

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-04-17

Šią vasarą Neringa taps tiek kultūros, tiek ir sporto gerbėjų traukos centru. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartu su Neringos savivaldybe Tokijo olimpinių žaidynių metu Nidoje organizuos „Olimpinį festivalį“.

Nida. „Atviros Klaipėdos” archyvo nuotr.

Liepos 23-rugpjūčio 8 dienomis, tuo metu, kai Tokijuje varžysis geriausi pasaulio sportininkai, Nidos „Menų zonoje“ vyks „Olimpinio festivalio“ renginiai.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje ir tuo metu galiosiančius saugumo reikalavimus, Neringos gyventojai ir svečiai bus kviečiami ne tik palaikyti Lietuvos olimpiečius, bet ir patys išbandyti olimpines sporto šakas.

„Nors sirgaliai iš užsienio į olimpinių žaidynių varžybas įleidžiami nebus, neabejoju, kad jų palaikymas iš Nidos pasieks ir įkvėps mūsų olimpiečius Tokijuje. Nida – išskirtinė vieta ne tik dėl nuostabios gamtos, bet ir ypatingos atmosferos. Tarptautinio olimpinio komiteto atstovai, pamatę, kur planuojame rengti festivalį, liko sužavėti.  Kasdien sekame su epidemiologine situacija susijusias naujienas ir darysime viską, kad festivalio dalyviai galėtų saugiai džiaugtis sporto renginiais ir vieningai palaikyti sportininkus“, – sakė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Planuojama, kad festivalio lankytojai dideliame ekrane galės stebėti olimpinių žaidynių varžybas, dalyvauti tiesioginiuose teletiltuose su Tokijuje būsiančia Lietuvos delegacija, klausytis žinomų atlikėjų pasirodymų, susitikti su sportininkais bei patys išbandyti jėgas sporto turnyruose.

„Labai džiugu, kad olimpinės žaidynės, taigi ir organizuojamas „Olimpinis festivalis“ vyks 2021-aisiais Neringos – Lietuvos kultūros sostinės metais, išplėsdamas kultūrinių renginių programą sporto aistruoliams aktualiomis veiklomis. Tikiu, kad sėkmingas bendradarbiavimas su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu ir ateityje mums leis gyventojams bei svečiams pasiūlyti išskirtinių projektų, skatinančių bendruomeniškumą, sportinį aktyvumą ar tiesiog prasmingą laisvalaikio praleidimą.“ – teigė Neringos meras Darius Jasaitis.

Nacionalinių olimpinių komitetų olimpinių žaidynių metu organizuojamus „Olimpinius festivalius“ šiais metais ketina rengti dešimt Europos valstybių.

Praėjusią savaitę LTOK atstovai dalyvavo susitikime su Čekijos, Prancūzijos, Vokietijos, Slovakijos, Nyderlandų, Švedijos, Rumunijos ir Slovėnijos nacionaliniais olimpiniais komitetais, kurio metu kiekviena šalis pristatė savo festivalio planus ir viziją.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Penktadienis Klaipėdoje - be susirgimų koronavirusu

Penktadienį Lietuvoje patvirtinta 15 naujų užsikrėtimų koronavirusine infekcija (po tris žmonės susirgo antrą ir trečią kartą). Klaipėdoje naujų ligos atvejų ...
2024-06-15
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Klaipėda pateko tarp 10-ies savivaldybių su prasčiausiais COVID-19 rodikliais

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinta 16 naujų užsikrėtimų COVID-19 (šeši žmonės susirgo antrą kartą). Klaipėdoje fiksuoti ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Regionas

„Vėtrungių kelias“ kviečia ragauti kafijos

Birželio 21-28 dienomis etnografiniame Mažosios Lietuvos regione pasklis kafijos aromatas. Nacionalinis kultūros kelias „Vėtrungių kelias“ ir kultūrinio paveldo arbatos ir ...
2024-06-11
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This