P0

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Klaipėdiečiai veržėsi prie jūros

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-04-18


Pirmąjį tikra vasaros šiluma dvelkiantį sekmadienį, kai įdienojus termometro stulpelis pašoko net iki 19 laipsnių, klaipėdiečiai masiškai traukė prie jūros.

Palmiros Mart nuot.

Vieni ilgo sėdėjimo namuose išvarginti miestiečiai rinkosi Melnragės, Girulių ar Karklės paplūdimius, kiti kėlėsi per marias į Smiltynę.

Kiek po vidurdienio Senojoje perkėloje prie kelto kasų nutįsusi žmonių eilė priminė liepos vidurį.

Nors čia keltas dar privalėjo dirbti ne vasaros grafiku, t.y. turėjo kursuoti tik kas valandą, keltininkai, pastebėję žmonių minias, nusprendė grafiko nepaisyti ir, poilsiautojų džiaugsmui, visą dieną dirbo non stop režimu – kėlė miestiečius iš abiejų marių pusių kas pusvalandį.

Pirmosios Smiltynės paplūdimys antroje dienos pusėje irgi priminė vidurvasarį – čia buvo jau ir išsirengusių, ir basomis matuojančių jūros vandens temperatūrą.

Dar didesnė minia poilsiautojų vakarop būriavosi Smiltynėje prie kelto grįžti atgal. Tuo pat metu nuo pajūrio pusės grįžtantys miesto autobusai irgi buvo sausakimši.

Apie tai, kad miestas vis dar gyvena karantino rimtu, priminė tik viešajame transporte stropiai gyventojų dėvimos kaukės, tačiau apie reikalavimą laikytis saugių atstumų, panašu, visi buvo pamiršę…

Palmiros Mart nuotr.


  2021-04-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt