Į sporto arenas grįš žiūrovai

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-04-19

Vyriausybei atlaisvinus tam tikras karantino sąlygas, nuo pirmadienio, balandžio 19-osios, į sporto arenas vėl gali būti įleidžiami sporto aistruoliai.

Organizatoriai privalo užtikrinti, kad varžybose uždarose erdvėse būtų užpildyta ne daugiau kaip 30 proc. visų sėdimųjų vietų, bet bendras žiūrovų skaičius neviršytų 150 (neįskaičiuojant varžybose dalyvaujančių sportininkų, organizatorių ir kitų asmenų). Tiek pat žiūrovų varžybas gali stebėti ir joms vykstant atvirose erdvėse.

Sporto aistruoliai varžybas gali stebėti tik iš sėdimų vietų, o tarp sėdinčių žiūrovų turi būti išlaikytas 2 metrų atstumas arba tarp vienoje eilėje sėdinčių žiūrovų privalo būti laisvos dvi sėdimos vietos. Prieš žiūrovą ir už jo esančios vietos irgi neturėtų būti užimtos.

Sporto varžybų organizatoriai turi pasirūpinti, kad bilietai į sporto varžybas būtų platinami elektroniniu būdu ir (arba) vyktų žiūrovų registracija. Bilietų ar varžybų registracijos tikrinimas, esant galimybei, turėtų būti vykdomas lauke, į uždarose patalpose vykstančias varžybas sirgaliai būtų įleidžiami ne anksčiau kaip 15 min. iki jų pradžios.

Visi varžybas stebintys vyresni nei 6 metų amžiaus asmenys privalo dėvėti kaukes. Organizatoriai privalo užtikrinti tinkamas sąlygas ir priemones ne tik sportininkų bei trenerių, bet ir žiūrovų rankų higienai ir(ar) dezinfekcijai.

Varžybų vietoje prekiauti maistu ir gėrimais bei teikti kitas paslaugas neleidžiama.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Konsultacijos

Artėja laikas sumokėti per karantiną nemokėtas PSD įmokas

Įprastai savarankiškai dirbantys gyventojai, kurie nedirba dar ir samdomo darbo ir nėra draudžiami sveikatos draudimu valstybės lėšomis, kiekvieną mėnesį turi ...
2024-03-19
Skaityti daugiau

Švietimas

Tyrimas atskleidė karantino poveikį mokiniams: stigo motyvacijos, slėgė emocijos

Klaipėdos licėjaus atlikto tyrimo rezultatai atskleidžia, kad dėl karantino mokiniai daugiausia patyrė socialinių-emocinių iššūkių, o akademinei pažangai teko antraplanis vaidmuo. ...
2022-03-03
Skaityti daugiau

Politika

Šalyje paskelbus karantiną vėl būtų dalijama parama

Seimas pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siūlytiems Užimtumo įstatymo pakeitimams. Jei šalyje tektų paskelbti karantiną, darbdaviai darbuotojams galėtų skelbti ...
2022-01-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This