P0

Sportas

Į sporto arenas grįš žiūrovai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-19


Vyriausybei atlaisvinus tam tikras karantino sąlygas, nuo pirmadienio, balandžio 19-osios, į sporto arenas vėl gali būti įleidžiami sporto aistruoliai.

Organizatoriai privalo užtikrinti, kad varžybose uždarose erdvėse būtų užpildyta ne daugiau kaip 30 proc. visų sėdimųjų vietų, bet bendras žiūrovų skaičius neviršytų 150 (neįskaičiuojant varžybose dalyvaujančių sportininkų, organizatorių ir kitų asmenų). Tiek pat žiūrovų varžybas gali stebėti ir joms vykstant atvirose erdvėse.

Sporto aistruoliai varžybas gali stebėti tik iš sėdimų vietų, o tarp sėdinčių žiūrovų turi būti išlaikytas 2 metrų atstumas arba tarp vienoje eilėje sėdinčių žiūrovų privalo būti laisvos dvi sėdimos vietos. Prieš žiūrovą ir už jo esančios vietos irgi neturėtų būti užimtos.

Sporto varžybų organizatoriai turi pasirūpinti, kad bilietai į sporto varžybas būtų platinami elektroniniu būdu ir (arba) vyktų žiūrovų registracija. Bilietų ar varžybų registracijos tikrinimas, esant galimybei, turėtų būti vykdomas lauke, į uždarose patalpose vykstančias varžybas sirgaliai būtų įleidžiami ne anksčiau kaip 15 min. iki jų pradžios.

Visi varžybas stebintys vyresni nei 6 metų amžiaus asmenys privalo dėvėti kaukes. Organizatoriai privalo užtikrinti tinkamas sąlygas ir priemones ne tik sportininkų bei trenerių, bet ir žiūrovų rankų higienai ir(ar) dezinfekcijai.

Varžybų vietoje prekiauti maistu ir gėrimais bei teikti kitas paslaugas neleidžiama.


  2021-04-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt