P0

Politikų tribūna

A. Bagdonas: turime skatinti liberalesnį požiūrį į verslo priežiūrą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-20


Neringoje išrinkto Seimo nario Andriaus Bagdono nuomone, būtina mažinti verslo administracinę naštą.

Diskusijos su verslo atstovais metu pastarieji išsakė savo susirūpinimą dėl ataskaitų gausos. Jų nuomone, institucijos turėtų dalintis duomenimis ir taip palengvinti verslo administracinę naštą.

„Mes turime skatinti liberalesnį požiūrį į verslo priežiūrą. Turime atsisakyti perteklinės informacijos reikalavimo iš verslo ir nebedubliuoti valstybės institucijų funkcijų. Kartu su verslo ir viešojo sektoriaus atstovais ieškojome sprendimų, kaip tai keisti“, – sako Seimo Ekonomikos komiteto narys.

Jo nuomone, kai verslas pateikia duomenis vienai iš valstybės institucijų, kita institucija neturėtų dar sykį jų prašyti.

„Dabar tenka pripažinti, jog trūksta tarpinstitucinio bendradarbiavimo, duomenys dar daug kur yra „popieriniai”. Mūsų viešojo sektoriaus laukia plataus mato skaitmenizacijos reforma – tai yra įvardinta ir Vyriausybės priemonių plane, tam skirta ir didžiulė ES parama“, – teigė Liberalų sąjūdžio frakcijai atstovaujantis A. Bagdonas.


  2021-04-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt