P0

Sportas

Vėl prekiaus bilietais į „Neptūno“ varžybas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-20


Į „Švyturio“ areną jau šią savaitę galės sugrįžti gyvo krepšinio išsiilgę žiūrovai. Pagal Vyriausybės nurodymus artimiausiu metu rungtynes galės stebėti ne daugiau nei 150 žmonių. Ribotą kiekį bilietų „Neptūno“ sirgaliai turės galimybę įsigyti į „Betsafe–LKL“ rungtynes, kurios vyks balandžio 22 ir gegužės 1 ir 7 dienomis.

Balandžio 22 d. klaipėdiečiai namų arenoje priims Prienų „CBet“ ekipą, gegužės 1 d. kovos su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, o gegužės 7 d į Klaipėdą atvyks „Šiauliai“.

Bilietų prekyba prasideda antradienį, 12 val. Įsigyti pavienius bilietus bus galima tik į artimiausias rungtynes internetu – bilietų platintojo internetinėje svetainėje kakava.lt.

2019–2020 m. sezono „Neptūno“ abonementų turėtojams taikoma 40 proc. nuolaida vienam bilietui (pirkimo metu pasirinkus vietas į nuolaidų laukelį reikia įvesti abonemento barkodą). Nuolaida galioja ir renginio dieną.

Bilietus žiūrovai galės įsigyti tik sektoriuose: M, L, K, J, H. Tarp sėdimų vietų bus išlaikomas saugus atstumas, įskaitant ir šeimos narius.

Pagal LR Vyriausybės reikalavimą, visi renginio dalyviai turi būti registruojami, todėl renginio dalyviai, nepriklausomai nuo jų amžiaus (įskaitant ir vaikus) turi įsigyti renginio bilietą.

Rungtyniu metu asmenims vyresniems nei 6 m. privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią medicininę kaukę arba respiratorių, išskyrus žmonėms turintiems negalią, jei dėl sveikatos būklės negali jų dėvėti.

Asmenys be medicininių kaukių ar respiratorių į rungtynes nebus įleidžiami. Asmenys, kurie bus karščiuojantys, infekcinėmis ligomis sergantys ir asmenys, kuriems galioja privaloma izoliacija į rungtynes taip pat nebus įleidžiami.

Maistu ir gėrimais rungtynėse nebus prekiaujama, taip pat draudžiama juos įsinešti.

Durys į „Švyturio“ areną bus atidarytos puse valandos prieš rungtynes. Patekti bus galima per įėjimą Nr.7 iš Baltijos pr. pusės.


  2021-04-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt