P0

Spyglys

Mero norai – toli nuo realybės* (1)

Spyglys
2021-04-21


Mūsų miestelio meras suskubo savo veidaknygėje džiaugtis, kad eilinį kartą už 10 000 mokesčių mokėtojų eurų nusipirko dvi mėlynas vėliavas.

Spyglys visiškai neslepia, kad jis į tokias pachazūkines investicijas žiūri itin skeptiškai ir bevelytų, jog tie 10 000 būtų skiriami konkretiems paplūdimių infrastruktūros gerinimo darbams, bet sėdintys aukščiau mato geriau. Tik būtų gerai, kad tos vėliavos taip smarkiai nesvaigintų valdžios. O kad apsvaigimo netrūksta rodo ir mero postas, informuojantis, jog vėliava suteikta ir I Melnragės paplūdimiui.

Spyglys supranta mero norą beveik pro savo langus matyti tokią vėliavą, bet jei net Giruliai iki jos netraukia, tai ką čia bekalbėti apie I Melnragę…

Kita vertus, kažin, ar tokias vėliavas už 10 000 eurų dalinantys kauniečiai iš Lietuvos žaliųjų judėjimo dar nors kartą šiemet atvažiuos apsižiūrėti, kaip jos plevėsuoja, tad gal merijoje ir yra subrendęs planas perkelti vėliavą arčiau molo?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti itin jautriems. Spyglio humoras arba kritika yra itin juodi ir kandūs. Švelnių ar rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-04-21

  Vienas komentaras apie “Mero norai – toli nuo realybės*”

  1. AvatarT (IP: 188.69.196.178)

   Retas nevykėlis.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt