Studentai iš Belgijos susipažino su Delfinų terapijos centru

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-04-21

Delfinų terapijos centro komanda padeda integruotis Klaipėdos universiteto Socialinio darbo katedros tarptautinės socialinio darbo studijų programos studentams iš Belgijos.

Studentai, atvykę į Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centrą, susipažino ne tik su čia dirbančia specialistų komanda ir delfinais, išklausė paskaitą, bet ir turėjo galimybę mokslu grįstas teorines žinias pritaikyti praktiškai naujose Delfinų terapijos centro erdvėse: socialinių įgūdžių lavinimo laboratorijoje ir vaizdo analizės laboratorijoje. Specialistai studentams pristatė šiuo metu įgyvendinamą tarptautinį projektą BREAK „Įveikiant kliūtis vaikų reabilitacijoje: nuo korekcijos link inkliuzinio bendradarbiavimo“.

Šios praktikos metu akcentuojama pagalba ne tik vaikui su negalia, bet ir visai šeimai: siekiant kuo geriau integruoti vaiką su negalia į kasdienę veiklą, gerinant jo socialinius įgūdžius, bei gerinant šeimos tarpusavio darną. Studentai mokėsi taikyti socialinių įgūdžių lavinimui skirtus metodus, naudojant struktūruoto mokymo planavimo principus.

Delfinų terapijos centro vadovė doc. dr. Brigita Kreivinienė sako, kad Delfinų terapijos centras ne tik teikia kompleksinę pagalbą žmonėms su negalia, tačiau ir dalinasi gerąja patirtimi su kitais specialistais. Tai itin svarbu jauniesiems specialistams.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Jūrų muziejus ragina teikti mokslinius darbus Kazio Pakšto premijai

Lietuvos jūrų muziejus, skatindamas akademinį jaunimą tyrinėti Lietuvos santykio su jūra temas, pernai įsteigė Profesoriaus Kazio Pakšto premiją ir skelbia ...
2024-05-29
Skaityti daugiau

Miestas

Smiltynės gatvės projektavimas sustabdytas atbuline eiga

„Stabdyti sutarties vykdymą nuo 2023 m. lapkričio 29 d. iki 2024 m. liepos 1 d.”, – tokį susitarimą šių metų ...
2024-05-26
Skaityti daugiau

Kultūra

Kviečia Europos muziejų naktis: programa

Gegužės 18-ąją, šeštadienį, Klaipėdos kultūrinės įstaigos ir muziejai kviečia švęsti Europos muziejų naktį. Šiai progai Klaipėdos muziejai ir kultūrinės įstaigos ...
2024-05-14
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This