P0

Švietimas

Studentai iš Belgijos susipažino su Delfinų terapijos centru

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-21


Delfinų terapijos centro komanda padeda integruotis Klaipėdos universiteto Socialinio darbo katedros tarptautinės socialinio darbo studijų programos studentams iš Belgijos.

Studentai, atvykę į Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centrą, susipažino ne tik su čia dirbančia specialistų komanda ir delfinais, išklausė paskaitą, bet ir turėjo galimybę mokslu grįstas teorines žinias pritaikyti praktiškai naujose Delfinų terapijos centro erdvėse: socialinių įgūdžių lavinimo laboratorijoje ir vaizdo analizės laboratorijoje. Specialistai studentams pristatė šiuo metu įgyvendinamą tarptautinį projektą BREAK „Įveikiant kliūtis vaikų reabilitacijoje: nuo korekcijos link inkliuzinio bendradarbiavimo“.

Švietimo vidus

Šios praktikos metu akcentuojama pagalba ne tik vaikui su negalia, bet ir visai šeimai: siekiant kuo geriau integruoti vaiką su negalia į kasdienę veiklą, gerinant jo socialinius įgūdžius, bei gerinant šeimos tarpusavio darną. Studentai mokėsi taikyti socialinių įgūdžių lavinimui skirtus metodus, naudojant struktūruoto mokymo planavimo principus.

Delfinų terapijos centro vadovė doc. dr. Brigita Kreivinienė sako, kad Delfinų terapijos centras ne tik teikia kompleksinę pagalbą žmonėms su negalia, tačiau ir dalinasi gerąja patirtimi su kitais specialistais. Tai itin svarbu jauniesiems specialistams.


  2021-04-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt