P0

Uostas ir jūra

Laikinai nedirbs SGD terminalas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-23


Nuo penktadienio iki gegužės 1 d. dėl suplanuotų įrangos techninės priežiūros ir remonto darbų laikinai stabdoma suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo veikla ir nevykdomas gamtinių dujų tiekimas į gamtinių dujų perdavimo sistemą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Šiuo periodu bus stabdomas išdujinimas iš laivo-saugyklos „Independence“ tam, kad būtų atlikti suplanuoti techninės priežiūros ir remonto darbai ne tik SGD terminalo krantinėje, bet ir dujų apskaitos stotyje (Kiškėnų kaime), iš kurios gamtinės dujos perduodamos į gamtinių dujų perdavimo sistemą. Taip pat vienai dienai iš savo įprastos vietos bus patrauktas ir laivas-saugykla „Independence“ tam, kad būtų galima atlikti aukšto slėgio gamtinių dujų perdavimo rankovių darbinių parametrų patikrinimą.

Suplanuotus gylio matavimus, atmušų patikrą ir kitus darbus atliks ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Laivas-saugykla balandžio 29 d. bus prišvartuotas prie „Klaipėdos Smeltės“ valdomos krantinės. Į įprastą vietą „Independence“ planuojama sugrąžinti balandžio 30 d.

Be jau paminėtų, bus atliekami ir kiti įvairių sistemų patikrinimo bei techninės priežiūros darbai.

„SGD terminalas yra technologinis įrenginys, kuriam būtina reguliari priežiūra bei techninis aptarnavimas. Siekiame, kad suplanuotų pagal grafiką darbų apimtis būtų maksimali ir atliekama preciziškai bei operatyviai, dujų tiekimą atnaujinant kaip įmanoma greičiau. Darbus atliks ne tik „Klaipėdos naftos” darbuotojai, bet ir rangovai iš Lietuvos ir Vokietijos. Darbai bus organizuojami laikantis visų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų“, – komentuoja Dainius Čiuta, „Klaipėdos naftos” Terminalų valdymo tarnybos direktorius.


  2021-04-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt