P0

Spyglys

Dar vienas naujas „Klaipėdos švenčių” vadovas jau aiškus* (2)

Spyglys
2021-04-26


Spyglys turi pasiūlymą mūsų miestelio vadovams taupyti laiką ir nebeimituoti dar vieno „Klaipėdos švenčių” vadovo konkurso, kurio prireikė po to, kai penktadienį padėjo pareiškimą tik dvi savaites šią kėdę užėmęs Ovidijus Zibalis.

Spyglio šaltinių duomenimis, naujuoju vadovu taps tik per plauką nepaisant aktyvių įtakingų asmenų pastangų už borto pirmajame konkurse pasilikęs buvęs prezidento, kurio ryšiai su tais asmenimis itin glaudūs, patarėjas.

Pastarasis jau yra suorganizavęs Klaipėdoje performansą 2019-ųjų Jūros šventės metu, pavadintą „Uždara prezidentinė vakaruška Klaipėdos koncertų salės kiemelyje”. Visgi ta vakaruška tikriausiai buvo nelabai kokia, nes joje kaip svetys tada dalyvavęs O. Zibalis, Spyglio šaltinių duomenimis, dabar nesutiko darbuotis kartu su jos organizatoriumi. Norai ir sąlygos buvo tokie, kad nepadėjo net mūsų miestelyje gajūs telefoninės teisės principai.

Bet kaip byloja liaudies išmintis – nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Ovidijus – iš ratų, patarėjui-organizatoriui lengviau. Tad Spyglys ir siūlo miesto valdžiai – gal nebevarkim su tais konkursais, nes ir taip visiems viskas jau aišku.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti itin jautriems. Spyglio humoras arba kritika yra itin juodi ir kandūs. Švelnių ar rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2021-04-26

  2 komentarai “Dar vienas naujas „Klaipėdos švenčių” vadovas jau aiškus*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)

   Kas tas patarėjas? Kas čia per Ezopo kalba?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt