P0

Verslas

„Iki“ pradeda prekybą greitaisiais testais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-26


Prekybos tinklas „Iki“ balandžio 26 dieną, pirmadienį, praneša pradedantis prekybą greitaisiais antigeno testais.

Palmiros Mart nuotr.

„Parduotuvėje įsigijus testą bus galima bet kuriuo metu pasitikrinti, ar nesergama koronaviruso infekcija. Tai suteiks galimybę asmenims vos per 10-15 minučių gauti pirminei diagnostikai skirtą rezultatą. Tikimės, kad ši priemonė efektyviai prisidės prie pandemijos šalyje valdymo, stabdys viruso plitimą ir leis mums visiems kuo greičiau grįžti į normalų gyvenimą. Mūsų prekybos tinklas nuo pat pandemijos pradžios siekia užtikrinti stabilią būtiniausių priemonių pasiūlą, todėl matome didelį poreikį papildyti asortimentą ir šiais testais“, – pranešime spaudai pažymi „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė.

Norėdamas sudaryti kuo palankesnes sąlygas įsigyti greitųjų antigeno testų, prekybos tinkas siūlo juos už esą vieną patraukliausių kainų rinkoje. Vieno testo kaina „Iki“ parduotuvėse yra 6,99 eurų.

Skelbiama, jog iš pradžių testais bus prekiaujama didžiausiose „Iki“ parduotuvėse ir „juodųjų“ savivaldybių „Iki“ parduotuvėse.

„Iki“ tinklo parduotuvėse bus prekiaujama „Singclean IVD“ COVID-19 antigenų nustatymo seilėse testo rinkiniais, kurie yra patikimi bei saugūs.

Prekyboje esantys testai atitinka in vitro diagnostikos priemonėms keliamus reikalavimus. Testą įsigijęs asmuo galės pats paimti seilių ėminįTestai skirti tik pirminei diagnostikai, jie nėra skirti galutinės diagnozės patvirtinimui.

Atlikus greitąjį antigeno testą ir gavus teigiamą atsakymą, reikia registruotis patvirtinamajam PGR tyrimui į mobilųjį punktą Karštąja linija 1808 arba pildant elektroninę formą adresu www.1808.lt.

Verslo straipsnių visus kompas

Neigiamo rezultato atveju asmuo turi ir toliau laikytis asmens higienos rekomendacijų, laikytis fizinio atstumo, dėvėti asmenines apsaugos priemones.


  2021-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt