P0

Politikų tribūna

Remigijau Šimašiau, atsiprašykite visų savivaldybių (16)

Audrius Petrošius, Seimo narys
2021-04-26


Vilniaus miesto meras nežino, kodėl Vilnius, Sveikatos apsaugos ministerijai skubiai ir netikėtai perskirsčius vakcinas, gauna daugiau kaip 19 000 papildomų „Pfizer” vakcinų kitų miestų sąskaita, nepaisant to, kad pastarieji jau buvo sudarę skiepysiamų asmenų registruotus sąrašus.

Nuotrauka iš Remigijaus Šimašiaus „Facebook” paskyros

Man nuoširdžiai apmaudu, kad ministerijai teko priimti tokį skausmingą visoms savivaldybėms sprendimą, tačiau šiandien toks sprendimas, matyt, buvo neišvengiamas: Vilniuje reanimacija yra visiškai užpildyta, sparčiai pildosi ir „paprastos lovos”, situacija Vilniuje yra daugmaž gruodžio mėnesio lygmenyje, kuomet turėjome pandemijos piką.

Dar labiau apmaudu, kad kitoms savivaldybėms tenka atšaukti jau registruotus asmenis, kas šiuo įtemptu laikotarpiu yra tikrai didelė prabanga, tačiau kalbame apie žmonių gyvybes ir delsimui vietos jau nėra. Galbūt sprendimas galėjo būti ankstyvesnis, tačiau dabar jis jau priimtas.

Tad gerb. Vilniaus mere Remigijau Šimašiau, jeigu Jūs nežinote, kad tokie sprendimai priimti ne dėl to, kad „daugiau vakcinuojate”, „kad esate pasiruošę geriau”, ar dėl to, kad „jau visi gauna daugiau”, o dėl ypatingai prastos epidemiologinės situacijos Vilniaus mieste, tai bent jau tokiais momentais galėtumėt nuleist į unitazą tą komunikacinį siekį sukurti geriausią Vilnių, o atsigręžti į žmones ir matyti žmonių gyvybes. Bent jau šiuo jautriu visai šaliai metu.

Tad jei greta komunikacijos strategijų dar turit savigarbos, pasufleruosiu – atsiprašyti visų savivaldybių ir sunkiai ten plušančių žmonių, būtų visai nebloga pradžia.

Vėliau gal gims noras ir kitais būdais bent iš dalies, pavyzdžiui, žmogiškaisiais resursais, kompensuoti sunkiausiai besitvarkančių savivaldybių darbą atšaukiant užsiregistravusius skiepui asmenis. Kaip „geriau pasiruošusiems”, problemų kilti neturėtų.


  2021-04-26

  16 komentarai “Remigijau Šimašiau, atsiprašykite visų savivaldybių”

  1. Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

   Audriau, ko jus norejote pasiekti situo straipsniu? Bet Lietuvos priesai jums uz ji tikrai padekotu, geriau ir nesugalvosi, dar paskaldykit Lietuva, pakurstykit neapykanta kaimo miestui, provincijos sostinei, koncervatoriu liberalams ir per sekancia kadensija vel sedesite opozicijoje ir galvosite kaip cia taip gavosi.

  2. Avatariš kito, kultūringesnio miesto (IP: 78.62.20.83)

   Vilniečiai nesilaiko karantino reikalavimų. Pažiūrėkite, kiek žmonių su Šimašiaus paskatinimu grūdasi prie senamiesčio barų. Jiems, vilniečiams (tiksliau, kaimiečiams atsidūrusiems Vilniuje) galima. Jie juk ne koks kaimas. Jie iš VILNIAUS! Vis tik, nekultūra ir žemas lygis sklinda iš Vilniaus. Nesinori net sostine vadinti.

  3. AvatarKlaipėdietė (IP: 78.57.239.236)

   Šlykštu iki begalybės. Matosi kam vyriausybė dirba. Vilniečiams. Teisingai, kad yra Vilnius ir kita Lietuva, o tokie ministerijos ir Vyriausybės sprendimai dar labiau gilina šią prarają. Vilniuje buvo rėkiama atidaryti barus, verslus, parduotuves. Pažiūrėkite ką vilniečiai išdarinėja: kiekvieną savaitę tūsina, pasklinda po visą Lietuvą lankyti draugų, giminių, švęsti, skraido į visas puses reikia nereikia, o dabar matai situacija nekokia, lovų ligoninėse trūksta, duokit jiems be eilės skiepų kitų sąskaita. Sugriežtinti Vilniečiams karantiną reikėjo, neišleisti iš Vilniaus, kaip anksčiau padarė su kitomis savivaldybėmis. Visa Lietuva lengviau atsikrėptu, kai vilniečiai neplatintu viruso. O kitų miestų žmonėms nereikia nieko, verslai gali merdėti? Balsavau už Šimonytę ir dabar taip pasigailėjau. Tokie sprendimai mažų mažiausiai nesąžiningi. Ne Šimašius turi atsiprašyti, o Šimonytė ir Dulkys.

  4. AvatarPrr (IP: 188.69.192.184)

   Prieš kelias savaites Klaipėdos miesto “didžiosios” politikės Vilnių kaip didį pavyzdį Klaipėdai piršo, dėl kažkokios programėlės, eilės ar dar kažko. Na va situacija kaip ant delno Vilnius nebesusitvarko jau kuris laikas, o išstenėti politiniai pjaro burbuliukai yra tik oro virpinimas. Belieka palinkėti Vilniui daugiau sveikatos, nes tai daroma mūsų sveikatos kaina. Gerb. Audrius tiesiai į 10-tuką. Dėkui.

  5. AvatarKlaipedos gyventojas (IP: 90.131.34.129)

   Labai gerai Audriau, kad pastebit tokius dalykus. Šimašius turi atsiprašyti visų Lietuvos gyventuojų , o neapsimetinėti ,kad nežino,kodėl Vilniuj skyrė papildomai Vakcinų.

  6. AvatarPilietis (IP: 85.206.23.215)

   Noras būti populiariu tikrai ne laiku ir ne vietoje, R. Šimašiau! Ypač šiuo, visuomenei jautriu, etapu!

  7. AvatarKlaipėdos gyventoja (IP: 188.69.209.224)

   Šaunuolis, Audriau! Taip ir toliau!

  8. AvatarKodėl ne uždarymas, o skiepai? (IP: 86.100.178.161)

   Petrošiau, esate Seimo narys! Nerašinėkite, o paklauskite SAM, kodėl neuždaro Vilniaus į juodą karantiną ir kuo remiantis nusprendė apvogti visus, kad skiepus atiduotų Vilniui? Ir prie ko čia Šimašius apskritai?

  9. AvatarKlaipėdietė (IP: 90.131.34.240)

   Ačiū, Audriau, kad reaguojate. Pagarba ir solidarumas vienas kitam nelaimės akivaizdoje turėtų būti svarbiau už siekį bet kokia kaina pasireklamuoti, labai nesolidus Vilniaus mero elgesys…

  10. AvatarGyventojas (IP: 84.15.183.223)

   Laisve Vilniui, kaimams spyga!!!!

  11. AvatarSandra (IP: 188.69.197.223)

   Visi lygūs, bet yra lygesnių, mere Šimašiau?!

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    Ar jus bent skaitet straipsni? Nes situacijoje visiskai nesigaudot, ne meras tas vakcinas pasieme, o ir teises tokios jis neturi, vakcinas skirto vyriausybe.

  12. AvatarŽ. K. (IP: 84.15.181.43)

   Komunikacijos vardan aukojama etika. Tikrai neadekvatus žinios transliavimas žinant, koks jautrus dabar šalyje momentas ir kokie radikalų bruzdesiai prasidėję. Tuo pačiu, menkinimas kitų savivaldybių darbo vienybės neprideda. Kartais reikėtų nuimti koją nuo greičio pedalo, net ir Vilniaus merui.

  13. Avatarbaisu (IP: 78.63.83.96)

   vilniuje tvarko situacija kitu savivaldybiu gyventoju gyvybiu saskaita?..apmaudu. gerai, kad bent yra kas kitais rupinasi… aciu..

  14. AvatarDanguolė (IP: 83.179.79.68)

   Labai graudu. Tai kiek “nugriebta” iš Klaipėdos? Vėl sostinė lygesnė už lygius?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt