P0

Regionas

Už karšius – 4500 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-26


Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai turėdami informacijos, kad vienoje Šilutės rajono, sodyboje neteisėtai laikomi tinklai, surengė reidą. Aplinkosaugininkai nustatė pažeidėją, neteisėtai laikiusį penkis statomuosius tinklus, ir kitą asmenį, tinklu pagavusį 42 karšius.

Šilutės aplinkosaugininkai, apsilankę įtariamoje sodyboje, rado penkis neteisėtai laikomus žvejybinius tinklus. Taip pat aptiko asmenį, statomuoju tinklu pagavusį 42 karšius.

„Tikrindami įtariamą sodybą, pastebėjome šalia sodybos statomąjį tinklą valantį asmenį, o kibire šalia buvo išdoroti karšiai. Apklaustas asmuo prisipažino, kad neteisėtai žvejodamas tinklu pagavo karšių. Taip jis pažeidė Mėgėjų žvejybos taisykles ir už pažeidimą jam gali tekti sumokėti iki 4300 eurų žalą žuvų ištekliams ir administracinę baudą iki 300 eurų“, – pranešime cituojamas Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Ramūnas Strukčinskas.

Asmeniui, neteisėtai laikiusiam draudžiamus ne mėgėjų žvejybos įrankius, surašytas administracinių nusižengimų protokolas, gresia bauda iki 200 eurų. Tinklai iš jo paimti. Asmeniui, neteisėtai prisigaudžiusiam karšių, ne tik gresia bauda iki 300 eurų, bet ir teks atlyginti 4200
eurų žalą žuvų ištekliams.

Aplinkosaugos pareigūnai primena, kad Nemuno deltos regioninio parko vandens telkiniuose nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d. visus sugautus karšius privaloma nedelsiant paleisti atgal į vandens telkinį,  išskyrus žvejojant polderiuose.


  2021-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt