P0

Sportas

Atnaujins keturių apskrities švietimo įstaigų sporto aikštynus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-27


Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pranešė, kad patvirtintas 31 švietimo įstaigos sporto aikštynų atnaujinimo sąrašas. Į aikštynų atnaujinimo programą, kuri bus vykdoma 2021–2024 metais, pateko ir keturios Klaipėdos apskrities švietimo įstaigos.

Programoje numatyta, jog ŠMSM vienam savivaldybės sporto aikštynui atnaujinti skirs ne daugiau kaip 232 tūkst. eurų, o savivaldybė prie projekto privalės prisidėti ne mažiau kaip 58 tūkst. eurų. Švietimo įstaigos, kurioje ŠMSM įgyvendina savininko ar dalininko teises ir pareigas, aikštyno atnaujinimui bus skiriama ne daugiau kaip 290 tūkst. eurų.

Ministrės įsakymu patvirtintame sąraše yra Klaipėdos miesto Hermano Zudermano gimnazija, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija ir Kretingos Simono Daukanto progimnazija.

Tuo metu Klaipėdos savivaldybės praneša, jog Hermano Zudermano gimnazijos sporto aikštynui atnaujinti yra parengtas rekonstrukcijos projektas, pagal kurį praėjusių metų rugsėjį sudarytos sutarties pagrindu yra vykdomi rangos darbai. Pagal sutartį, kurios kaina – 810 tūkst. Eur, šiais metais numatyta atlikti darbų už 594 tūkst. Eur.

Pretenduoti į šios programos lėšas galėjo savivaldybės, kuriose mokosi ne mažiau nei 3000 mokinių. Atrenkant atnaujinamus švietimo įstaigų aikštynus, pirmenybė teikta toms įstaigoms, kuriose mokosi ne mažiau nei 300 mokinių, ar sporto aikštynu naudojasi ne viena švietimo įstaiga ar bendruomenė.


  2021-04-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt