P0

Kultūra

Džiazo festivaliai sveikino medicinos darbuotojus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-27


Lietuvos regioninių džiazo festivalių organizatoriai medicinos darbuotojus jų profesinės dienos proga nusprendė pasveikinti netradiciškai –  Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės  vakcinavimo centruose medikų garbei suskambėjo ramaus džiazo melodijos.

„Esame neapsakomai dėkingi visai medikų bendruomenei, tad artėjant tarptautinei džiazo dienai nusprendėme kartu su kolegomis apjungti pajėgas ir padėkoti tikriesiems kovos su pandemija herojams. Tikiuosi, kad profesoriaus pianisto Sauliaus Šiaučiulio ir saksofonininko Laimono Urbiko virtuoziškas mini koncertas suteiks jiems gerų emocijų. Nes džiazas – tai laisvės muzika, o mūsų šaunieji medikai daro viską, kad kuo greičiau išsilaisvintume iš pandemijos gniaužtų”, – pranešime cituojama akcijos sumanytoja, Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

„Jeigu pandemijos virusas jau turi skiepus, tai džiazo virusas yra nenugalimas. Jis toks galingas, kad tave lydi iki paskutinio atodūsio“,- juokaudamas sako tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ organizatorius Valdas Latoža. – O jeigu rimtai, tai džiazo festivaliai ir medikai turi bendro panašumo – tenka daug improvizuoti, veikti ne pagal taisykles, kad gerai atliktume savo misiją. Medikai gydo kūną, o džiazo festivaliai – sielą, įkvepia, suteikia gerų emocijų. Medikai ir džiazo koncertų organizatoriai nori kuo greičiau išlipti iš to košmaro, kurį mums primetė globalūs ir nacionaliniai įvykiai. Jau antri metai priešakinėse pozicijose pluša medikai, tad tik muzikos garsais būdami turtingi, ir tik jais mes galime jiems pasakyti Ačiū“.


  2021-04-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt