P0

Kultūra

Muziejus kviečia į naują ekspoziciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-27


Paskutinę balandžio dieną, penktadienį arba gegužę nuo trečiadienio iki sekmadienio Lietuvos jūrų muziejus kviečia aplankyti ir naujausią ekspoziciją „Nuo žagrės iki šturvalo. Jūrinė Lietuva 1900–1940 m“.

Tai – viena interaktyviausių ekspozicijų, kurioje galima ne tik šturvalą pačiupinėti, bet ir paskui arklį prie žagrės paarti. Projektoriai ir ekranai padeda pajausti praeities pulsą.

Lankytojai iš čia išsineš ne tik atsiminimus, informaciją apie eksponatus, bet ir šį bei tą materialaus. Bilietų komposteryje įvedus savo duomenis galima atsispausdinti arba atsisiųsti į elektroninį paštą tikrą laivakortę (šipkartę) – garlaivio bilietą.

Apžiūrint eksponatus svečiai įtraukiami į įvairiausias veiklas: gali pasimatuoti jūrininkų arba narų aprangą, nuotraukomis pasidalyti su draugais socialiniuose tinkluose, žaisti edukacinius žaidimus, klausytis kapitonų, laivavedžių pasakojimų,

„Labai džiaugiamės šia modernia ekspozicija. Muziejuje iki šiol nebuvo skirta deramos vietos Lietuvos laivyno istorijai. Užpildę šią spragą paakinsime lankytojus giliau pažvelgti į mūsų jūreivystės praeitį, ją formavusias geopolitines ir istorines aplinkybes, ryškiausias asmenybes“, – pranešime cituojama Jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė.

Muziejuje lankytis kviečiama įsigijus bilietus iš anksto internetu ljm.lt.


  Kultūros straipsnių vidus

  2021-04-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt