P0

Kriminalai ir nelaimės

Keturi klaipėdiečiai įtariami heroino platinimu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-29


Klaipėdos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo. Baudžiamojon atsakomybėn iš viso patraukti šeši asmenys. Keturi iš jų – 45-erių klaipėdietė ir 63, 56 bei 49 metų taip pat uostamiestyje gyvenantys, vyrai įtariami heroino platinimu veikiant organizuotoje grupėje.

Dar 2020 m. gegužę pareigūnai sulaikė niekur nedirbantį, tuo metu – neteistą (2020 m. nuteistas už vagystes), 26 metų Klaipėdos gyventoją. Pastarojo apžiūros metu rasta heroino.

Tęsiant tyrimo veiksmus, 2020 m. rugsėjį Klaipėdoje, Baltijos pr., sulaikytas 47 m. niekur nedirbantis, anksčiau už neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti kelis kartus teistas, klaipėdietis. Vyriškio asmens kratos metu rasta heroino.

Tą pačią dieną policijos pareigūnai skirtingose Klaipėdos vietose sulaikė ir šias narkotines medžiagas įtariama platinusius asmenis.

Individualia veiklą užsiimanti, anksčiau už neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti keletą kartų teista moteris sulaikyta Baltijos-Taikos pr. sankryžoje. Atliktų kratų jos naudojamame automobilyje ir gyvenamosiose vietose metu rasta heroino, vienkartiniai švirkštai su heroino ir kokaino pėdsakais bei dvejos svarstyklės.

49-erių, už vagystes, neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti, kontrabandą teistą vyriškį policijos pareigūnai sulaikė Šilutės pl. Kratų metu taip pat rasta heroino.

Buvo atliktos kratos ir kitų sulaikytų 63 m. ir 56 m. vyriškių bendroje gyvenamojoje vietoje. Jų metu taipogi rasta narkotinių medžiagų – heroino ir karfentanilio.

Pastarieji, niekur nedirbantys, asmenys teisėsaugai taip pat gerai žinomi. 63 m. įtariamasis anksčiau teistas už teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Kitas – 56-erių bendrininkas – anksčiau teistas už pasipriešinimą valstybės tarnautojui, neteisėtą šaunamojo ginklo, šaudmenų ir sprogstamųjų medžiagų įgijimą, laikymą, gaminimą ar realizavimą, chuliganizmą, vagystes, turto sunaikinimą ar sugadinimą, melagingų parodymų davimą, plėšimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Keturi įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Kitiems įtariamiesiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Už narkotinių medžiagų platinimą numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.


  2021-04-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt