P0

Transportas

Nesusikalbėjo dėl parkavimo vietos neįgaliajam įrengimo? (3)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-04-29


Neįgalų sūnų nuo vaikystės auginanti klaipėdietė stebisi ir klausia, ar parkavimo vietos neįgaliajam prie namų įrengimas turi trukti mėnesį laiko, kai dokumentai jau seniai sutvarkyti.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Tuo metu Klaipėdos savivaldybės administracijos atstovė sako niekam jokių pažadų dėl datų nedalinusi.

Žalgirio gatvėje su 25 metų neįgaliu sūnumi gyvenanti Zita (pavardė redakcijai žinoma), susisiekusi su „Atvira Klaipėda”, pasakojo, jog ji daugiau nei prieš mėnesį Klaipėdos savivaldybės administracijos Transporto skyriui pateikė visus būtinus dokumentus, reikalingus neįgaliojo automobilio statymo vietai prie namų įrengti.

„Sulaukiau Linos Žemaitytės, kuri tuo užsiima, žinutės, kad viskas suderinta su policija ir kad rangovas parkavimo vietą įrengs per dvi savaites. Bet jau gegužės 4 d. bus lygiai mėnuo ir niekas iki dabar nepadaryta”, – ir guodėsi, ir apmaudo dėl valdininkų neveiklumo neslėpė moteris.

Klaipėdos savivaldybės administracijos Transporto skyriaus vyriausioji specialistė L. Žemaitytė patvirtino, jog pareiškėja iš tiesų visus reikalingus dokumentus parkavimo vietai įrengti pateikė dar kovo 31 d.

„Transporto skyrius parengė schemą, suderino ją su policija, balandžio 8 d. parengė atsakymą ir išsiuntė pareiškėjui. Schema yra perduota rangovams ženklų įrengimui. Rangovai yra užsakę ženklus, kuriuos jie pranešė jau turintys, ir įrengs šį ženklą pagal savo sudarytą darbų planą. Horizontalųjį ženklinimą atliks kiti rangovai, susiplanavę savo darbus pagal darbų sąrašą”, – paaiškino specialistė.

Jos teigimu, ji esą niekam nieko nežadėjo.

„Pareiškėjui paklausus, kada bus ženklas, atsakiau, kad tiksliai negaliu pasakyti”, – teigė L. Žemaitytė.

Transporto straipsnių vidus kompas


  2021-04-29

  3 komentarai “Nesusikalbėjo dėl parkavimo vietos neįgaliajam įrengimo?”

  1. AvatarNaujas Rimis >> Klp (IP: 85.232.138.203)

   Takai prie Naujojo Rimio Vingio 31 yra suprojektuoti taip, kad būtų užtikrintas darnus judumas. Eini ratais ir vingiais aplinkui – ir mankšta, ir nauda išeina, ypač kai krepšį tempiesi su šiokiais tokiais pirkiniais.

  2. AvatarZylutė (IP: 90.131.36.197)

   Jeigu jau neįgaliųjų ženklas pagamintas, tai dėlko dar nepastato? Juk kitas rangovas linijas braižo!!!
   O gal linijas nubraižys “per atstumą iš namų”?
   Juk dabar darbai daug kur vyksta iš namų

  3. AvatarKlp (IP: 188.69.196.69)

   Čia gi ne juokas ženklą pagaminti, o dar ant kelio neigaliojo vieta išdažyti- reikia skebti konkursą. Gal but net tarptautini. Vien projektavimas kiek pareikalaus laiko ir lešų! O jei suprojektuos taip kaip prie naujo Rimi Vingio g, suprojektavo pesčiuju takus, tai keiksite i šuns dienas ir gailesites kad kreipetes

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt