P0

Transportas

Automobilių stovėjimo rinkliavos pokyčiai – jau nuo šeštadienio (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-30


Klaipėdos miesto taryba balandžio 29 dieną patvirtino automobilių parkavimo rinkliavos pokyčius. Dalis tų pasikeitimų įsigalioja jau nuo gegužės 1 dienos.

Stovėjimų vietų (zonų) tarifai nesikeičia, tačiau keičiasi pats teritorijų zonavimas. VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” informuoja, kad jau pradėtas keisti ženklinimas, apie pasikeitimus vairuotojus informuos ir
jos darbuotojai. Mokant telefono programėlėmis zona parenkama automatiškai.

Melnragės – Girulių pajūryje šalia Girulių plento įrengtos aikštelės ir Molo/Audros g. sankryžoje esanti aikštelė lieka priskirtos žaliajai zonai, o likusi Melnragės gyvenvietė ir kitos pajūrio gatvės ir aikštelės – geltonajai. Čia rinkliava bus renkama nuo gegužės 1 iki rugsėjo 15 d. kasdien, 8-20 val.

Poilsio parko prieigos (Pušyno g. ir kita teritorija) tapo geltonąja tarifine zona – visomis savaitės dienomis, iki rugsėjo 15 dienos, 8-22 val.

Centrinėje miesto dalyje dalis esančių stovėjimo aikštelių, iki šiol buvusių mėlynoje zonoje, perkeltos į geltonąją arba raudonąją. Senamiestis ir Šiaurinis ragas lieka raudonąja zona, bet rinkliavą jau reikės mokėti kasdien, 8-22 val.

Smiltynėje, kuri taip pat yra raudonoje zonoje, rinkliava renkama kasdien, 8-22 val..


  2021-04-30

  6 komentarai “Automobilių stovėjimo rinkliavos pokyčiai – jau nuo šeštadienio”

  1. AvatarKęstas (IP: 90.131.39.108)

   Tiktai prieš ir esamus parkavino mokesčius, ir juo labiau būsimus. Nėra čia tokios problemos kurią bandoma “spręsti” – tik bukas pasipinigavimas. Reikia patyrinėti ar kokių dovanėlių degtinės dėžutėse nebuvo perduot už parkomatu versliuko plėtimą….

  2. AvatarRolandas (IP: 188.69.209.110)

   Kad Tuma su Vaitkum ,perkami ir parduodami įrodė savo darbais jau nekarta.Ką galvojo Senšila? Ir kaip Dambrauskas, leido šitaip išduoti klaipėdiečius.Žodžiu valstiečiai parodė savo tikrą veidą. Turėjo visas galimybes nepritarti.Valdančioje daugumoje tik 15 ir mero balsas kaip pirmininkaujančio būtų lememas.Priminsiu,kad tą dieną vieno iš pozicijos nebuvo dėl kažkokios rimtos priežasties.Tai valstiečiams ir liberalams buvo proga nepritarti mokesčio kėlimui. Puteikienė ir ta buvo prieš.Apgavikai valstiečiai.Už jus per rinkimus nebalsuos klaipėdiečiai.Gėda!

  3. AvatarX (IP: 188.69.194.232)

   Tai kad net programeles nespejo prisitaikyti, rodo 0.00€ siandien

  4. AvatarAčiū partijoms (IP: 86.100.178.161)

   Ačiū Tumai, ačiū Senčilai! Po kiek jūsų balsai, ponai? Ir kitiems balsavusiems! Pasprinkit!

   • AvatarManau Tuma taip atsiligino (IP: 90.131.38.136)

    Už jo viešbučiui požeminė aikštelė

   • Avatar.... (IP: 90.131.35.36)

    Ačiū konservatoriams Ačiū Grubliausko komitetui .

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt