P0

Verslas

„Karjera Lietuvoje“ – galimybė ir siūlantiems darbą, ir jo ieškantiems

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-30


Užimtumo tarnyba bei EURES Lietuva komanda kviečia į Europos darbo dienų platformoje vyksiantį virtualų renginį „Karjera Lietuvoje“.

„Tai bus puiki galimybė užmegzti profesinius ryšius Lietuvos darbdaviams, darbo ieškantiems ar norintiems jį pakeisti asmenims. Taip pat – pirmuosius žingsnius darbo rinkoje žengiantiems aukštųjų bei profesinio mokymo įstaigų absolventams, į Lietuvą ketinantiems sugrįžti tautiečiams. Renginys bus naudingas Lietuvoje įsidarbinti norintiems žmonėms iš kitų ES valstybių narių, kad ir kurioje Europos vietoje jie dabar gyvena”, – rašoma pranešime spaudai.

„Karjera Lietuvoje“ vyks gegužės 5-ąją nuo 11 iki 14 valandos. Tądien iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio tereiks prisijungti prie Europos darbo dienų platformos. Tiesa, užsiregistruoti į karjeros dieną rekomenduojama jau dabar: tai padarę darbdaviai platformoje gali skelbti laisvas darbo vietas, o darbo ieškantys – siųsti jiems savo CV, susitarti dėl darbo pokalbio.

Renginyje dalyvaus pramonės, paslaugų, informacinių technologijų, logistikos ir jūrinio sektoriaus įmonės AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“, AB „Klaipėdos nafta“, AB „DFDS Seaways“, taip pat UAB „Philip Morris Lietuva“, AB „Grigeo Klaipėda“, AB „Klaipėdos baldai”, Vakarų laivų gamykla, UAB „Mars Lietuva“, UAB „Vingės logistika“, UAB „Vlantana“, UAB „Be Ge Baltic“, AB „Klaipėdos pienas“, UAB ‚Garant group“, UAB „Retal Baltic“, AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir kt.

Įmonės siūlo darbo pozicijas IT specialistams, pardavimų, pirkimų vadybininkams, kokybės koordinatoriams, projektų vadovams, klientų aptarnavimo darbuotojams DFDS keltuose, marketingo specialistams, energetikos, statybos, mechanikos, gamybos automatizavimo inžinieriams, technologams, technikams, ekonomistams, muitinės tarpininko atstovams, darbų saugos specialistams, gamybos darbuotojams ir kt.


  2021-04-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt