P0

Politikų tribūna

Prašo Vyriausybės netrukdyti Didžiajam šeimos gynimo maršui (8)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-03


Gargžduose išrinktas Seimo narys Petras Gražulis kreipėsi į Vyriausybę, prašydamas „netrukdyti Didžiajam šeimos gynimo maršui”, o Valstybės saugumo departamento ir policijos paprašė padėti jo organizatoriams.

Seimo narys adresavo laišką ir prezidentui Gitanui Nausėdai.

Gegužės 15 d. Šeimų sąjūdis organizuoja protesto akcija – Didįjį Šeimos gynimo maršą (toliau – Maršas), skirtą ginti tradicines šeimos vertybes. Numatomas didelis dalyvių skaičius iš visų Lietuvos kampelių. Jie automobilių kolonomis organizuotai bandys pasiekti Vilnių, kurio Vingio parke 16 val. ir įvyks visų suvažiavusių protesto mitingas. Gali būti, kad bus imtasi ir daugiau įvairių priemonių, kad Maršas būtų sutrikdytas. Štai matome, kaip užvaldyta žiniasklaida kiekvieną dieną stiprina šmeižto kampaniją prieš šį maršą, bando supriešinti visuomenę, delfi.lt portale kasdien pasirodo prieš šį maršą nukreipti straipsniai. Labai gaila, bet pavyko ir bažnyčios atstovus nuteikti prieš Maršą, motyvuojant, kad jį finansuoja Rusija ir kitos Lietuvai nedraugiškos jėgos.

Bandoma suskaldyti ir supriešinti net organizatorius. Tokius metodus sovietmečiu naudodavo KGB.

Neabejotina, kad liberalų valdoma konservatorių Vyriausybė, panašiai kaip KGB 1987 metais prie A. Mickevičiaus paminklo vykusiame antisovietiniame mitinge, dės visas pastangas diskredituoti bei sumenkinti, arba net visai uždrausti šį renginį. Todėl visuomenė pagrįstai nuogąstauja, kad šio maršo oponentai organizuos įvairias provokacijas, o Vyriausybė gali dirbtinai trukdyti dalyviams patekti į Vilnių, neva dėl epidemijos.

Tikiuosi, kad Lietuvos policija ir VSD stengsis padėti organizatoriams, kad šis renginys praeitų kiek galima sklandžiau, o Lietuvos Vyriausybė nesiims neadekvačių priemonių, kokių būdavo imamasi sovietmečiu. Tada valdžia skelbdavo kiaulių gripo epidemiją ir tuo pretekstu uždrausdavo vykti į Šiluvą ar į kitas katalikiškas šventes.

Kviečiu statutinius Lietuvos Respublikos pareigūnus nepasiduoti galimoms provokacijoms, elgtis santūriai renginio dalyviu atžvilgiu, padėti reguliuoti automobilių kolonų eismą ir dalyvių, einančių į Vilniaus parką, srautus. Mes visi – Lietuvos vaikai!“, – rašoma P. Gražulio laiške.


  2021-05-03

  8 komentarai “Prašo Vyriausybės netrukdyti Didžiajam šeimos gynimo maršui”

  1. AvatarNile su seima (IP: 88.119.22.187)

   Uz tradicine seima

  2. AvatarRegina (IP: 88.119.22.187)

   Dalyvausime butinai

  3. AvatarVytas (IP: 88.119.22.187)

   Pritariama,gal gamtos klaidos susimastys jog gyva dar Tauta

  4. AvatarAnonimas (IP: 85.232.134.106)

   Tai ar paasikejo kas uvo ta zoome smekstelejusi Grazulio “žmona”?

  5. AvatarTautietė (IP: 86.100.146.221)

   Didžiulė pagarba seimo nariui, patriotui p. P. Gražuliui. Pagaliau kažkas pajudėjo mūsų nualintoje, nustekentoje ir įbaugintoje Lietuvėlėje. Ačiū visiems šio Žygio įkvėpėjams ir organizatoriams.

   • Avatarjei suprastum,suvoktum,kas čia vyksta...pasižūrėk į organizatorius-baisu. (IP: 86.100.132.156)

    nekalbėk už tautą

   • AvatarTo jek (IP: 90.131.44.224)

    Ar teksta moki skatyti?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt