P0

Kriminalai ir nelaimės

Jaunimui – policijos dėmesys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-04


Klaipėdos policija pranešė praėjusį savaitgalį jaunimo susibūrimo vietose vykdyto specialaus patikrinimo metu užfiksavusi 13 pažeidimų.

Dėl vieno iš jų pradėtas ikiteisminis tyrimas –  bus aiškinamasi dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Įtariamuoju tapo 15-metis, pas kurį pareigūnai rado indelį su augalinės kilmės žalsvos spalvos, įtariama, narkotine medžiaga.

Kiti 14–17 metų jaunuoliai viešose vietose rūkė arba turėjo elektronines cigaretes. Dėl 16 metų ir vyresnių asmenų padarytų pažeidimų pradėtos administracinės teisenos, konfiskuoti jų turėti rūkalai.

Policijos pareigūnai primena, kad pagal Tabako kontrolės įstatymą, asmenims iki 18 metų draudžiama ne tik rūkyti, bet ir turėti tabako gaminių. Už tabako gaminių turėjimo ar vartojimo pažeidimus Administracinių nusižengimų kodeksas numato įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 50 eurų. Pakartotinai padarytas pažeidimas užtraukia baudą nuo 50 iki 90 eurų.


  2021-05-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt