P0

Spyglys

Karalystės pinčiuko įnoriai*

Spyglys
2021-05-05


Po ilgokos pertraukos vėl apsireiškė vienos karalystės įvykius atidžiai sekantis Spyglio konkurentas, turi naujų žinių apie ją:

Ilgokai po lapais sėdėjo karalius Vytautas, nematė jo nei būrai, nei būrų moteriškės. Pralėkė tos kelios savaitės nemačiom, kol vieną dieną iš tokio abuojumo jį pažadino seniai atsibodęs tarnas pinčiukas Modestas, išdėstęs savo aikštingą norą. Ėmė jis savo galvą kelti: „Noriu būt vyriausiasis šiukšliavežys Jūsų didenybės karalystėje”. Senokai tas pinčiukas užlipęs karaliui  ant galvos yra, bet nekreipdavo didenybė į jį dėmesio, nes užimdavo pinčiukas ir karaliaus ponią, linksmindavo ją, vežiodavo visur, kur reikia, taip pat ir į miesto užeigų slaptuosius kambarius. Matyt, pabodo pinčiukui, užsimanė nelabasis būti itin svarbus karalystėje. Pakrapštė karalius Vytautas galvą, parymojo ir nusprendė – tegul nors šiukšles pinčiukas vežioja, nors šiokia tokia nauda bus…. Gal ir tvarka karalystėje bus…. Nors mažas žmogelis tas pinčiukas, lyg ir ne jo jėgoms su tomis šiukšlėmis tvarkytis, bet tegul pabando….

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-05-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt