Politika

Inicijavo Seimo rezoliuciją dėl Didžiojo šeimos gynimo maršo (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-07


Gargžduose išrinktas Seimo narys Petras Gražulis pranešė, kad jam pavyko surinkti 50-ies parlamentarų narių parašus po Didįjį šeimos gynimo maršą palaikančios rezoliucijos projektu.

Remiantis Seimo statutu, jeigu daugiau nei 47 Seimo nariai pasirašo kreipimąsį įtraukti klausimą į darbotvarkę, tokiu atveju Seimo vadovybė privalo įtraukti to klausimo svarstymą į artimiausio posėdžio darbotvarkę. Diskusijos ir balsavimas dėl rezoliucijos turėtų vykti antradienį, gegužės 11 dieną.

Rezoliucijos projekto tekstas:

Atstovaudami Lietuvos žmonių valią reiškiame susirūpinimą dėl Lietuvoje vis agresyviau skleidžiamos LGBT, genderistinės propagandos ir mažumos politinių grupių daugumai primetamų įstatymų, kuriais vis įžūliau siekiama paminti tradicines vertybes, keisti ir kląstoti istoriją, kėsinamasi ištrinti Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintą šeimos, kaip vyro ir moters sąjungos, kurioje gimsta vaikai, sampratą, liberalizuoti narkotikus, primesti savo invazinę ideologiją mūsų vaikams mokyklose, įteisinti lyties keitimą ir prostituciją, leisti surogatinę motinystę ir prekybą vaikais, ratifikuoti Stambulo konvenciją, kurioje apskritai ištrinama prigimtinės lyties sąvoka.

Pripažindami, jog tautinių, tradicinės šeimos ir krikščioniškų vertybių diskreditavimas šiandien daro didžiulę žalą Lietuvos valstybei ir lietuvių tautai

Suvokdami, kad tik LR Konstitucijoje įtvirtintoje, prigimtinėje, vyro ir moters sąjungoje, kurioje gimsta vaikai,yra užtikrinamas tautos ir valstybės išlikimas ir tęstinumas,

Būdami įsitikinę, kad tradicinės, prigimtinės šeimos instituto saugojimas, puoselėjimas ir propagavimas yra pagrindinė mūsų valstybingumo raidos kryptis,

Jausdami atsakomybę už lietuvių tautinės tapatybės išsaugojimą,

Kviesdami visus Lietuvos piliečius, politines partijas, tautines, patriotines, visuomenines organizacijas, savivaldybes ir kaimo bendruomenes bei visus geros valios žmones susivienyti bendram tikslui – tradicinės šeimos, tautinių bei krikščioniškų vertybių puoselėjimui ir saugojimui,

Įsipareigojame, kad LR Seime nebus ratifikuota daugumai Lietuvos žmonių nepriimtina Stambulo konvencija.

Įstatymais įtvirtinsime, kad mokyklose vaikams nebūtų diegiamos LGBT proteguojamos genderistinės propagandinės programos.

Įstatymais saugosime ir ginsime tradicines lietuvių tautos vertybes ir istorinę atmintį,

Užtikrinsime, kad LR Konstitucijoje įtvirtinta prigimtinė šeimą, vyro ir moters santuoka, kurioje gimsta ir auga vaikai būtų neliečiama, saugoma ir globojama valstybės.

Įgyvendindamas ir atstovaudamas tautos valią, atliepdamas į didėjantį žmonių susirūpinimą dėl atskirų politikų partijų iniciatyva paminamų tradicinės prigimtinės šeimos ir tautos vertybių, reaguodamas į kylančią visuomenės iniciatyvą, LR Seimas išreiškia palaikymą Didžiojo šeimos gynimo maršo idėjai, dėkoja organizatoriams ir ragina visus Lietuvos piliečius 2021 gegužės 15 dieną aktyviai dalyvauti dalyvauti Didžiajame šeimos gynimo marše, taikioje ir teisėtoje protesto akcijoje už prigimtinę šeimą bei tautinių vertybių išsaugojimą.


  2021-05-07

  3 komentarai “Inicijavo Seimo rezoliuciją dėl Didžiojo šeimos gynimo maršo”

  1. AvatarNijole (IP: 88.119.22.187)

   Palaikysime seimos marsa.

  2. AvatarAnonimas (IP: 78.56.19.8)

   Tai ne tik Gražulis, bet ir už jo nugaros pusnuogis, gal ir nuogas, stovėjęs Dobilas aktyviai agituoja Suvalkijoje ir Dzūkijoje už maršą – va tokie pačią gražiausią idėją suši. kti gali…

  3. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

   Šventvagystė, ne Gražuliui kalbėti apie šeimą, apie dorą, apie moralines vertybes.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt