P0

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Klaipėdoje atidarytas „The Ocean Race Europe“ lenktynių prologas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-07


Penktadienį Klaipėdoje iškilmingos ceremonijos metu atidarytas „The Ocean Race Europe“ lenktynių aplink Europą prologas – 4 iš 8 pasaulyje egzistuojančių bei vandenynų bolidais vadinamų „Volvo 65“ jachtų stojo prie pakrantės lenktynių starto linijos.

Domo Rimeikos ir Eduardo Silvos nuotr.

Oficialią ceremoniją atidarė lenktynių globėjas, eurokomisaras aplinkai, vandenynams ir žuvininkystei Virginijus Sinkevičius. Gero vėjo Lietuvos „Ambersail-2“ komandai linkėjo ir ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė.

„Džiaugiamės, kad nepaisant itin sudėtingų pandeminių sąlygų, mums pavyko sukurti galimybes Lietuvoje vykti tokio masto renginiui. „The Ocean Race“ vardas sporto pasaulyje prilygsta Olimpinių žaidynių ir Amerikos taurės varžyboms, tai – tikras jūrinio buriavimo Everestas. Tai, kad Lietuva turi savo komandą tokio masto varžybose ir tai, kad Klaipėda tapo pirmuoju Prologo uostu – didelis laimėjimas Lietuvai“, – teigia „Ambersail-2“ projekto vadovas Raimundas Daubaras.

„The Ocean Race Europe“ prologo atidarymo ceremoniją atidarė „The Ocean Race“ vadovas Richardas Brisius.

„Man didelė garbė šiandien būti Klaipėdoje. Tai – istorinė diena, pirmas kartas, kai „The Ocean Race“ aplanko Klaipėdą ir Baltijos jūrą. Labai tikiuosi, kad tai – naujo etapo, „The Ocean Race“ ir Lietuvos draugystės – pradžia. Dėkoju „Ambersail-2“ komandai, kuri buvo viena iš viso šio mūsų susibūrimo sumanytoja“, – kalbėjo R. Brisius


  2021-05-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt