P0

Spyglys

Kvietimas skiepytis – po dūrio* (1)

Spyglys
2021-05-07


Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau ir Spyglys nusprendė pasiskiepyti nuo tos baisiosios zarazos.

Pirmiausia jis nori pareikšti, jog internetinė klaipėdiečių vakcinacijos registracija veikia puikiai – pats procesas trunka vos kelias minutes.

Tiesa, mažumėlę nustebino tas faktas, jog po registracijos patvirtinimo apie tai nesulaukta nei žinutės į telefoną, nei į el. paštą.

Visgi pasirinktą registracijos dieną, penktadienį, Spygliui atvykus į Galinio pylimo g. esantį vakcinacijos centrą viskas vyko sklandžiai: malonios merginos sukosi lyg bitutės, tad pradžioje lyg ir gąsdinusi nemaža skiepų laukiančiųjų eilutė bemat ištirpo.

Bet pats didžiausias siurprizas Spyglio laukė jau grįžus po skiepo į savo buveinę. El. pašte jis rado pranešimą, kurio siuntimo data sutampa su gauto skiepo laiku. O tame pranešime Spyglys yra kviečiamas vakcinuotis… kitą dieną!

Štai kaip tas pranešimas atrodo: „Gerb. (…), Jūs esate užregistruotas (-a) vakcinacijai nuo COVID-19. Vakcina: „Janssen“ (gam. „Janssen Pharmaceutica NV“) Data: 2021-05-08, 11:25, Vieta: Klaipėda, Galinio pylimo g. 3. 1 kabina. Prašome atvykti ne anksčiau nei 10 minučių iki Jums numatyto laiko. Turėkite asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Laukiame Jūsų!”

Tad ir suka galvą dabar Spyglys – ar bandyti jam dar kartą vykti skiepytis ta pačia vakcina, kurios pakanka vienos dozės? 🙂

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-05-07

  Vienas komentaras apie “Kvietimas skiepytis – po dūrio*”

  1. AvatarJuokas (IP: 78.61.179.125)

   juokais, bet juokas neima.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt