P0

Sportas

Naujasis „Neptūno“ direktorius – Tomas Mačiulskis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-07


Naujuoju Klaipėdos „Neptūno“ direktoriumi tapo verslo mentorius ir konsultantas Tomas Mačiulskis.

Tomas Mačiulskis. bnneptunas.lt nuotr.

„Tomui Mačiulskiui pasiūliau prisijungti prie šito socialiai atsakingo darbo. Tomas nori prisidėti prie sporto vystymo Klaipėdoje, perduodamas savo ilgametę patirtį versle. Tikiu, kad jis sugebės suvaldyti šį nemažą sporto „ūkį“, kuris apsiribos ne vien tik krepšiniu, bet ir futbolu“, – bcneptunas.lt sakė klubo dalininkas Sigitas Ambrazevičius.

Tinklalapis skelbia ir interviu su naujuoju direktoriumi.

Kas pastūmėjo prisijungti prie uostamiesčio komandos?

Aš asmeniškai gerai pažįstu Sigitą Ambrazevičių. Jis mane pakvietė prisijungti, žinodamas mano patirtį versle ir galvodamas, kad mes tuos pačius principus galime taikyti ir čia. Norisi „Neptūne“ nuveikti kažką daugiau, nei tik ateiti ir atidirbti nuo aštuonių iki penkių. Aš tikiuosi atiduoti dalelę savęs klubui, miestui ir fanams. Manau, kad ta patirtis, kurią esu sukaupęs dirbdamas versle, gali padėti uostamiesčio ekipai sugrįžti į aukštumas.

Kokia yra jūsų klubo vizija?

Aš galiu turėti viziją, bet ta vizija priklausys ir nuo dalininkų, savivaldybės, komandos, administracijos. Bet mano tokia filosofinė vizija – mes negalime padaryti daugiau, nei leidžia galimybės. Bet šiai dienai norėčiau, kad mes išnaudotume tą maksimalų potencialą, kurį mes turime.

Ar jau spėjote susipažinti su komanda? Kokį įspūdį paliko?

Šiek tiek taip. Nors daug ir nebendravome, bet paliko gerą įspūdį. Pagal mane komandoje vyrauja gera dvasia. Ypač atkreipiau dėmesį į komandos kapitoną Martyną Mažeiką. Aikštėje jis atrodo toks rimtas, rūstus, bet pavyzdžiui natūroje jis yra tyras, geras žmogus – pasijautė gera energija.

Ar sprendimas prisijungti prie ekipos sezono pabaigoje, jūsų manymu turės įtakos geriau pasiruošti ateinančiam sezonui?

Aš manau, kad pokyčiai yra teigiami komandai. Ji mato, kad yra daromi kažkokie veiksmai, ir tai turėtų duoti kažkokį impulsą ateičiai. O atsakant į klausimą, tai asmeniškai džiaugiuosi prisijungęs sezonui einant į pabaigą, nes dabar bus daugiau laiko pasiruošt kitam sezonui.

Esate sukaupęs labai didelį bagažą žinių vadovaujant tokioms įmonėms kaip DFDS ar Aros Marine. Kokią patirtį perduosite krepšinio klubui? Visgi darbo specifika skiriasi dirbant krepšinio klube.

Aš irgi taip kažkada galvojau, kad metodika skiriasi. Ypatingai dabar, kai konsultuoju verslus, aš matau, jog visur iš principo valdymas yra tas pats. Pagrindinis to dalykas – žmonės. Už kiekvienos organizacijos stovi žmonės, kurie atlieka tą valdymą. Visur yra skaičiai, visur yra matematika, visur yra komunikacija ir dar daugelis dalykų. Manau, kad turiu sukaupęs gerą patirtį dirbant su žmonėmis ir galėsiu tai perduoti „Neptūno“ organizacijoje.


  2021-05-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt