P0

Kriminalai ir nelaimės

Už pareigūnų žeminimą internete – bauda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-07


Policijos pareigūnus internete įžeidinėjęs ir juos žeminęs kretingiškis turės patuštinti savo piniginę.

Asociatyvi Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, jog 34 metų kretingiškis šiemet kovą į viešą erdvę – kelias grupes socialiniame tinkle – įkėlė nuotraukas su policijos skiriamaisiais ženklais pažymėtais automobiliais ir prie vieno iš jų stovinčiu uniformuotu pareigūnu bei paviešino nepagarbius, policijos garbę ir orumą žeminančius pasisakymus.

Už tokį nusižengimą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 str. numatoma bauda nuo 90 iki 140 eurų. Kaltę pripažinusiam kretingiškiui šį kartą skirta pusė minimalios baudos – 45 eurai.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdyba įspėjo, kad ginti kiekvieno sąžiningai savo funkcijas atliekančio policijos pareigūno garbę ir orumą, vykdyti policijos pareigūnų apsaugą nuo galimo neteisėto poveikio, yra vienas iš Imuniteto padalinių prioritetinių tikslų, todėl į bet kokius nederamus veiksmus policijos sistemos darbuotojų atžvilgiu visada reaguojama principingai.


  2021-05-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt