P0

Sportas

„Dragūnas” geriausiu atveju galės džiaugtis tik bronza

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-08


Šeštadienį Alytuje atsakomosiose Lietuvos rankinio lygos pusfinalio rungtynėse daugkartinis čempionas Klaipėdos „Dragūnas” antrą kartą vos vienu įvarčiu nusileido Alytaus „Varsai-Stroglasui” 26:27 (14:12) ir neteko galimybės varžytis čempionato finale.

„Sveikiname Alytaus komandą. Manau, kad tikrai nusipelnė patekti į finalą, nes vertinant tai, kaip žaidėme mes abejas rungtynes, na, nebuvome nusipelnę. Turėjome visokių pasiteisinimų, kodėl, kas ir kaip buvo. Tačiau tai yra nulis, tai yra istorija. Tai yra sportininkai, kurie turi su tuo tvarkytis. Rungtynės pralaimėtos po vieną įvartį, manau, kad galėjo bet kaip baigtis. Šįkart pelnytai laimėjo patirtis. Varžovas sugebėjo mums primesti sau parankų žaidimą. Mes nesugebėjome nei greito, nei lengvo žaidimo žaisti. Du kartus antrame kėlinyje pirmavome keturiais įvarčiais, tačiau sugebėjome tokias rungtynes pralaimėti. Tai yra neatleistina. Visiškai kvailos klaidos, kai turėdami persvarą, ateidami į puolimą patys atidavėme kamuolį. Bet kuriuo variantu visiškai atsakomybę prisiimu sau, nes pralaimėti dvejas rungtynes vienu įvarčiu reiškia, kad treneris kažką daro ne taip. Nežaidėme komandinio žaidimo, nors mes kontroliavome žaidimą, ne Alytus”, – po rungtynių kalbėjo „Dragūno” vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Jis sezoną vis tiek vertina gerai.

„laimėjome LRF taurę, laimėjome pirmą kartą klubo istorijoje Baltijos rankinio lygos auksą. O Lietuvos čempionato bronzos dar neturėjome, tai bus labai įdomu. Tik manau, kad bus labai sunku nuteikti žaidėjus kovoti dėl to medalio. Jeigu mes ir ten nesugebėsime, tai negalėsime nieko kito daugiau kaltinti. O šiaip laimėti viską čempionate yra be galo sunku. Įvyko kaip įvyko”, – reziumavo A. Juškėnas.

STATISTIKA

„Dragūnui” 8 įvarčius pelnė Deividas Virbauskas, 6 – Benas Butkus, 5 – Lukas Juškėnas, 3 – Gabrielius Virbauskas, 2 – Laurynas Simonavičius, po 1 pridėjo Mykolas Lapiniauskas ir Danylo Hlushak.

„Varsai-Stronglasui” 8 įvarčius įmetė Vilius Juozaitis, 6 – Žygimantas Micevičius, 5 – Tautvydas Petrušauskas, 4 pelnė Remigijus Čepulis, 2 – Simonas Babarskas, po 1 – Rokas Lastauskas ir Gintautas Adamkevičius.


  2021-05-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt