„Dragūnas” geriausiu atveju galės džiaugtis tik bronza

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-05-08

Šeštadienį Alytuje atsakomosiose Lietuvos rankinio lygos pusfinalio rungtynėse daugkartinis čempionas Klaipėdos „Dragūnas” antrą kartą vos vienu įvarčiu nusileido Alytaus „Varsai-Stroglasui” 26:27 (14:12) ir neteko galimybės varžytis čempionato finale.

„Sveikiname Alytaus komandą. Manau, kad tikrai nusipelnė patekti į finalą, nes vertinant tai, kaip žaidėme mes abejas rungtynes, na, nebuvome nusipelnę. Turėjome visokių pasiteisinimų, kodėl, kas ir kaip buvo. Tačiau tai yra nulis, tai yra istorija. Tai yra sportininkai, kurie turi su tuo tvarkytis. Rungtynės pralaimėtos po vieną įvartį, manau, kad galėjo bet kaip baigtis. Šįkart pelnytai laimėjo patirtis. Varžovas sugebėjo mums primesti sau parankų žaidimą. Mes nesugebėjome nei greito, nei lengvo žaidimo žaisti. Du kartus antrame kėlinyje pirmavome keturiais įvarčiais, tačiau sugebėjome tokias rungtynes pralaimėti. Tai yra neatleistina. Visiškai kvailos klaidos, kai turėdami persvarą, ateidami į puolimą patys atidavėme kamuolį. Bet kuriuo variantu visiškai atsakomybę prisiimu sau, nes pralaimėti dvejas rungtynes vienu įvarčiu reiškia, kad treneris kažką daro ne taip. Nežaidėme komandinio žaidimo, nors mes kontroliavome žaidimą, ne Alytus”, – po rungtynių kalbėjo „Dragūno” vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Jis sezoną vis tiek vertina gerai.

„laimėjome LRF taurę, laimėjome pirmą kartą klubo istorijoje Baltijos rankinio lygos auksą. O Lietuvos čempionato bronzos dar neturėjome, tai bus labai įdomu. Tik manau, kad bus labai sunku nuteikti žaidėjus kovoti dėl to medalio. Jeigu mes ir ten nesugebėsime, tai negalėsime nieko kito daugiau kaltinti. O šiaip laimėti viską čempionate yra be galo sunku. Įvyko kaip įvyko”, – reziumavo A. Juškėnas.

STATISTIKA

„Dragūnui” 8 įvarčius pelnė Deividas Virbauskas, 6 – Benas Butkus, 5 – Lukas Juškėnas, 3 – Gabrielius Virbauskas, 2 – Laurynas Simonavičius, po 1 pridėjo Mykolas Lapiniauskas ir Danylo Hlushak.

„Varsai-Stronglasui” 8 įvarčius įmetė Vilius Juozaitis, 6 – Žygimantas Micevičius, 5 – Tautvydas Petrušauskas, 4 pelnė Remigijus Čepulis, 2 – Simonas Babarskas, po 1 – Rokas Lastauskas ir Gintautas Adamkevičius.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas“ iškovojo Baltijos rankinio lygos bronzą

Savaitgalį Estijoje vykusiame Baltijos rankinio lygos finalo ketverte vienintelė Lietuvai atstovavusi komanda – Klaipėdos „Dragūnas“ – paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas“ iškovojo bilietą į Baltijos rankinio lygos finalo ketvertą

Šeštadienį vyko antrosios Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp Klaipėdos „Dragūno“ ir „Mistra“ (Estija) komandų. Aršiai kovoję estų rankininkai savoje ...
2024-03-30
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

Lietuvos rankinio federacijos taurės finale – Klaipėdos „Dragūno“ triumfas

Klaipėdos „Dragūno“ ir Kauno „Žalgirio“ rankininkių pergalėmis sekmadienį baigėsi Utenoje vykęs Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalo ketvertas. Tiek ...
2024-02-04
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This