P0

Miestas

Klaipėdoje kauks sirenos (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-11


Trečiadienį, gegužės 12-ąją, Vidaus reikalų ministerija su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu organizuos valstybinio lygio civilinės saugos funkcines pratybas. Jų metu vyks perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas – 15 val. bus įjungtos mieste esančios sirenos.

Apie patikrinimą gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, vietinę radijo stotį „Laluna“, taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešojo judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus.

Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų misterijos tinklalapyje adresu www.gpis.vpgt.lt arba www.lt72.lt .


  2021-05-11

  Vienas komentaras apie “Klaipėdoje kauks sirenos”

  1. AvatarCirkas (IP: 78.57.246.4)

   Kaip visada išgirdus reikia dar pasistengti kol rasi info kad čia bandymai… Lalūnos neklausau, Klaipėdos savivaldybės puslapyje nulis informacijos, į tel negavau jokių pranešimų… realaus pavojaus atvėju būtų viso gero…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt