P0

Vasara

Vasarą Melnragė pasitiks su daugiau paplūdimių

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-05-11


Atšilus oras, klaipėdiečių žvilgsniai krypsta į pajūrį. O čia šiuo metu – pats darbymetis, paplūdimiai intensyviai ruošiami artėjančiam vasaros sezonui.

Naujas paplūdimys atsiras tarp I Melnragės moterų paplūdimio ir II Melnragės. Palmiros Mart nutr.

Pasak „Klaipėdos paplūdimių” direktoriaus pavaduotojo Aleksandro Siakki, iki gegužė 15 dienos tikimasi visus uostamiesčio paplūdimius tinkamai parengti lankytojų poilsiui, tačiau gelbėtojai juose pradės budėti tik oficialiai paskelbus sezono pradžią. Įprastai tai būna apie birželio 1-ąją, kai tai numatantį įsakymą pasirašo Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius.

A. Siakki neslėpė, jog šiuo metu formuojamą gelbėtojų komandą, naujų narių atranką ir jų apmokymą šiek tiek apsunkina griežtos karantino sąlygos.

Paprastai Klaipėdos paplūdimiuose vasarą budi apie 70 gelbėtojų, panašiai tiek tikimasi turėti jų ir šiemet. Apie 40 proc. gelbėtojų įprastai sudaro senbuviai, o kiti suformuojami iš naujai apmokytų kandidatų.

Didžiausia šio sezono naujiena – kad padidės gelbėtojų prižiūrimas Melnragės paplūdimių plotas.

„Šiemet tarp I Melnragės moterų paplūdimio ir II Melnragės bus įrengtas naujas postas. Pastebėjome, jog ten renkasi nemažai žmonių, o ten yra pavojingos srovės, duobėtas dugnas, užtat teko statyti naują gelbėtojų postą. Per kopas bus paklotas medinis takas, kuris bus sujungtas su I Melnragės taku. Paplūdimy, kaip ir visur, bus pastatytos persirengimo kabinos, šiukšlių dėžės”, – apie vietoj buvusio vadinamojo laukinio paplūdimio atsirasiančią sutvarkytą poilsio teritoriją pasakojo ilgametis gelbėtojų vadovas.

Jo teigimu, tai bus bendras, o ne koks nors specializuotas paplūdimio ruožas. Šiuo metu šalia jo jau yra įrengta nauja 204 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.


  2021-05-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt