P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikytas išsinuomotus daiktus pasisavindavęs vyras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-12


Pastaruoju metu pareigūnai vis sulaukdavo pranešimų apie asmenį, kuris Klaipėdoje ir Palangoje išsinuomodavo įvairius daiktus – elektrinius paspirtukus, dviračius, žaidimų konsoles – ir sutartu laiku jų savininkams negrąžindavo.

Balandžio 19 d. Klaipėdoje, Laukininkų g., vyras išsinuomojo dviratį, vertą 380 eurų, po poros dienų Palangoje – 262 eurų vertės sportinį kalnų dviratį ir laiku jų negrąžino. Balandžio 29 d. gautas pranešimas, kad Laukininkų g., Klaipėdoje, vyras parai išsinuomojo du elektrinius paspirtukus „Xiaomi 365“ ir du kroviklius, tačiau laiku jų negrąžino. Žala įvertinta 698 eurų. Gegužės 7 d. į policiją  kreipėsi moteris ir pranešė, kad balandžio 28 d. irgi Laukininkų g. asmeniui išnuomojo 2 paspirtukus, tačiau sutartu laiku paspirtukai nebuvo grąžinti, su juos išsinuomojusiu asmeniu susisiekti nepavyko. Žalą ji vertino 600 eurų.

Pareigūnai netruko įtarti, jog šiuos ir kitus panašius nusikaltimus galimai galėjo įvykdyti tas pats asmuo – 27 metų vyras.

Trečiadienį gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Taikos pr., daugiabučio kieme stovėjusio automobilio „VW Sharan“ salone, automobilio savininkas sulaikė nepažįstamą vyrą. Atvykę pareigūnai 27 metų įtariamąjį uždarė į areštinę. Netrukus paaiškėjo, jog sulaikytas asmuo yra pareigūnų įtariamas kaip galimai išsinuomodavęs ankščiau minėtus daiktus ir jų negrąžindavęs.

Šiuo metu vienas elektrinis paspirtukas jau rastas, jis bus pateiktas galimiems savininkams atpažinimui ir grąžintas teisėtam savininkui.

Pareigūnai neatmeta galimybės, jog minėtas asmuo galėjo išsinuomoti ir negrąžinti daiktų ir kituose miestuose.


  2021-05-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt